Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

PROLAQ

Nuodugnus lako naudojimo ir apdorojimo įrankių valymas yra ypatingai svarbus siekiant išvengti nuosėdų kokybės praradimų, kurie atsirastų dėl prasto purškimo, ar net lašų susidarymo lakavimo metu. Valymo sistemos „PROLAQ Compact“ ir „PROLAQ Auto“ padeda jums išlaikyti aukštą lakavimo kokybę. Jos tobulai tinka dažų purkštuvams, žarnoms, pulverizatoriams ir kitiems lakavimo įrankiams. 

Iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, nėra didelių skirtumų tarp „PROLAQ“ įrenginių, palyginus su įprastiniais dalių plovimo įrenginiais ar automatinio valymo sistemomis. Pritaikymo sudėtingumas slypi įrenginių vidaus dizaine, naudojant su konkrečiai pritaikytais valikliais. Unikalumas pasireiškia valiklio pakartotiniu naudojimu. Sistema puikiai apjungia nusodinimą ir filtravimą, skysčio apdorojimą ir recirkuliaciją. Apdorojimas yra integruotas į procesus ir vykdomas automatiškai, be jokių papildomų darbo žingsnių. Jis iš esmės yra padalintas į tris dalis: po stambų dalelių filtro, dalelės ir suspenduoti kieti kūnai atskiriami nuo valymo skysčio stabilizuotoje nusodinimo vonioje. Po to, kita dalis atskiriama skysčiui bėgant žemyn smulkių dalelių filtrą; taip apdorotas skystis yra paruoštas recirkuliacijai. Priklausomai nuo lako kiekio ir jo sąveikos su valikliu, vonios eksploatacijos laikas gali pailgėti daug kartų ir ženkliai pagerėti tirpiklių ir LOJ balansas. Dėl daugkartinio skysčio naudojimo sumažėja kaštai, atliekų ir išteklių kiekiai. Sistema idealiai tinka naudoti tokiuose sektoriuose kaip mašinų gamyba ir pramoninė statyba, geležinkelių inžinerija, kelių eismo ir transporto paslaugos, mokymo darbo vietose ir daug kitų. Jei valiklio suvartojimas yra didelis ir spalvų pokyčiai yra dažni, mūsų sistema su 3 pakopų apdirbimu yra ideali siekiant sutaupyti. Jos efektyvus naudojimas padeda sumažinti pavojingų medžiagų kiekį ir apsaugoti darbuotojus bei aplinką. Sistemoms „PROLAQ“ nereikia siurbimo įrenginio ir jos tinka apsaugotoms nuo sprogimo vietoms. Abi sistemos turi 6 barų AODD siurblį, kuris ne tik reikalauja mažai priežiūros, bet ir gali išdžiovinti išvalytas dalis integruotu suspausto oro pistoletu. Lako likučius galima lengvai pašalinti per integruotą piltuvėlį. 

Daugiau

PRIVALUMAI

„PROLAQ Compact“

  • Rankinis valymas 
  • Kompaktiškas dizainas 
  • Su mobilumo rinkiniu

 

„PROLAQ Auto“

  • Rankinis ir automatinis valymas 
  • Automatinis pulverizatoriaus valymas 
  • Vienalaikis rankinis ir automatinis valymas 

PRODUKTAI
PROLAQ Compact
-