PROLAQ L 100

 • PROLAQ L 100

  Kodas: A02063
  212.00  be PVM

  Valiklis šalina vandens pagrindo dažus ir lakus. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Sumažintas LOJ kiekis
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Lengvas ženklinimas
 • Valiklis PROLAQ L 100 tinka vandens pagrindo lakams ir dažams nuvalyti. Tai tikra alternatyva nitro skiedikliams. Valiklis be ženklinimo pagal CLP reglamentą, su sumažintu lakiųjų orgaininių junginių (LOJ) kiekiu. Naudojant šį valiklį tausosite aplinką ir darbuotojų sveikatą.

  Kartu su valymo sistemomis PROLAQ Compact ir / ar PROLAQ Auto įrenginiais pasiekiamas optimalus efektas, taip pat pailgėja valiklio tarnavimo laikas dėl perdirbamumo.

  PROLAQ L 100 priklauso PROLAQ L valiklių šeimai.

  ✔️ Šalina vandens pagrindo dažus ir lakus.
  ✔️ Valo dažų dengimo ir apdorojimo įrankius, tokius kaip dažų purškimo pistoletai, siurbliai, filtrai, vamzdeliai, trafaretai, voleliai, teptukai ir kt.
  ✔️ Darbo saugos padidėjimas dėl sumažinto LOJ kiekio → 13% LOJ.
  ✔️ Saugus naudoti → be ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ 5 - 10 kartų ilgesnis tarnavimo laikas → galima naudoti pakartotinai.
  ✔️ Galima naudoti mechaniniu ir rankiniu būdu.
  ✔️ Švelnus valomiems paviršiams.
  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Sunkiai užsidegantis (pliūpsnio temperatūra 65 °C).

  Valiklis pašalina neišdžiuvusį laką ir dažus aplinkai nekenkiančiu būdu nuo dažų pistoletų, pulverizatorių, žarnų ir volelių. Vandeninis, neutralaus pH skystis pasižymi plataus spektro efektyvumu. Valiklį galima apdoroti ir toliau naudoti, todėl pailgėja eksploatacijos laikas ir pagerėja tirpiklių ir LOJ balansai. PROLAQ L 100 valiklio sudėtis yra tiksliai chemiškai apibrėžta ir apsaugo darbuotoją nuo agresyvių tirpiklių garų.

   

   


  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.

    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija