Šilumokaičių, aušintuvių, ekstruderių plovimas

 • Eksploatacijos metu šildymo sistemose kaupiasi įvairios nuosėdos, todėl ne paslaptis, kad sistemos veiktų optimaliai - reikalinga ne tik priežiūra, bet ir periodiniai valymo ir plovimo darbai.

  Sistemose paprastai kaupiasi kalkių nuosėdos, taip pat, organiniai ir neorganiniai junginiai, kurie nusėda ir kaupiasi vidinėse vamzdynų sistemose. To pasekoje, pradeda mažėti vamzdžių skerspjūvis, mažėja sistemos veikimo efektyvumas ir šilumos perdavimas, išauga sunaudojami energijos ištekliai. Susikaupusios nuosėdos yra apie 40 kartų mažiau laidžios šilumai nei šildymo sistemose naudojamas metalas.

  Užtenka vos 1 mm susikaupusių nuosėdų sistemos vamzdynuose, jog šilumos perdavimas sumažėtų apie 5-7 proc., o didėjant nuosėdų storiui – didėja ir energijos sąnaudos, kurios gali išaugti apie 20 % ir dar daugiau.

  Jeigu susikaupusios nuosėdos nėra išplaunamos laiku, ne tik kad sistema pradeda veikti ne optimaliai, tačiau vožtuvai, ventiliai ir kita šilumokaičių įranga pradeda gesti.
  Kad to išvengti, užtenka periodinio šildymo sistemų, šilumokaičių plovimo. Tam naudojamas specialus plovimo įrenginys su cirkuliaciniu siurbliu, kuris yra sujungiamas su šildymo sistema. Plovimui naudojami specialiai parinkti valikliai, kurie sistemoje cirkuliuoja apie 4-5 valandas, priklausomai nuo sistemos užteršimo lygio.


  Dėl platesnės informacijos teirautis:

  Tel.: +370 650 30167

  El. paštu: a.skarupskas@bio-circle.lt    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija