Aplinkai draugiškos priemonės ir kokybė

 • Aplinkos apsauga, tvarumas ir kokybė yra giliai įsišakniję „Bio-Circle” įmonės vertybėse. Jau 1996 m. Vokietijoje įdiegta visiškai integruotą aplinkosaugos valdymo sistema, kurią reguliariai sertifikuoja Lloyd’s Register Deutschland GmbH pagal pasaulinį standartą DIN EN ISO 14001.

  Šis sertifikatas (ISO 14001) patvirtina sąmoningą išteklių, tokių kaip žaliavos, energija, vanduo ir atliekos, valdymą.

  „Savanoriškas dalyvavimas šioje aplinkosaugos valdymo sistemoje yra teisingas kelias nuolat tobulinant aplinkos apsaugą“, – sako Birgit Große,  Bio-Circle vadovė Vokietijoje.

   

  TVARUMO KONCEPCIJA

  Ši koncepcija remiasi viso „Bio-Circle” produktų ir plovimo sistemų gyvavimo ciklo analize. Atliekamas stebėjimas ir analizė nuo gamybos, naudojimo iki šalinimo etapų. 

  Sistemų ir produktų kūrimas

  Kurdami „Bio-Circle” plovimo sistemas ir produktus, ypatingą dėmesį skiriame tam, kad jie būtų ne tik labai našūs, bet ir draugiški aplinkai. Klientų naudojami valymo procesai tampa pagrindu kuriant šiuos sistemų sprendimus. Išanalizuojame ir tobuliname anksčiau naudotus procesus įmonėse taip, kad išlaikant tą patį efektyvumą būtų apsaugota aplinka ir padidintas darbo saugumas. „Bio-Circle” paviršių valymo ir plovimo sprendimai, skirti įvairioms taikymo sritims, pasižymi ypatingomis savybėmis, tokiomis kaip pavojingų medžiagų mažinimas, išteklių tausojimas, energijos taupymas ir atliekų mažinimas. Pavyzdžiui, naudojant filtrus ir cirkuliacines sistemas, valikliai gali būti naudojami ilgiau, taip sumažinant atliekų kiekį. Be to, rankiniai purškiklių buteliukai gali tarnauti ilgiau juos vis papildant valikliu. 

   

  BIO-CIRCLE PRODUKTŲ IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  1. Nature Boost 

   

  „Nature Boost” valikliai pasižymi optimaliu efektyvumu, saugo darbuotojus ir mažina poveikį aplinkai. Jie pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų ir dėl savo stiprių nešvarumų tirpinimo savybių ypač tinka riebalams, aliejams, klijams ir dažams valyti. 

  2. VOC-Free / VOC-Reduced

  Europos tirpiklių direktyva (1999/13/EB) siekia reikšmingai sumažinti tirpiklių naudojimą ir lakiųjų organinių junginių išmetimą į aplinką, taip apsaugant aplinką ir žmonių sveikatą. Kurdami ir gamindami „Bio-Circle” produktus, mes siekiame kurti ir gaminti valiklius be LOJ arba su sumažintu LOJ kiekiu. Vandens pagrindu pagaminti valikliai daugeliu atvejų gali visiškai pakeisti tirpiklius. Daugeliui lakių tirpiklių turime alternatyvų, atitinkančių direktyvos mažinimo planą. 

  3. Clean Blue

  Šiandienos iššūkių kupiname pasaulyje, kai energijos kainos nuolat kyla, o ištekliai tampa vis ribotesni, efektyvus energijos naudojimas yra nepaprastai svarbus visoms pramonės šakoms. Su mūsų inovatyviais žemos temperatūros valikliais galite taupyti energiją ir vis tiek pašalinti stiprius nešvarumus jau kambario temperatūroje. „Clean BLue” valikliai puikiai tinka tiek mechaniniam, tiek rankiniam naudojimui ir yra pritaikyti įvairios temperatūros sąlygoms. Jie sumažina šviežio vandens suvartojimą ir apsaugo jūsų dalis nuo nepageidaujamo džiūvimo. Išbandykite „Clean Blue” valiklius ir pajuskite skirtumą tiek savo veikloje, tiek sąnaudų efektyvume! 

  4. Be ženklinimo pagal CLP reglamentą - „Unlabelled”

  Naudodami pažangias sistemas ir produktus be pavojingų medžiagų, mes padedame optimizuoti klientų valymo procesus, užtikrindami aukštą valymo kokybę. Dėl to nereikia rūpintis sudėtingu pavojingų medžiagų tvarkymu – nereikia nei specialių sandėlių, nei mokymų, nei specialių instrukcijų. Tai ne tik saugo darbuotojų sveikatą, bet ir aplinką. Atraskite lengvesnį, saugesnį ir efektyvesnį būdą valyti paviršius su „Bio-Circle”! 

  5. Sertifikuoti NSF

  Daugelis maisto pramonei skirtų valiklių yra pažymėti prestižiniu NSF (National Sanitation Foundation) ženklu. Tai reiškia, kad valikliai tarptautiniu mastu pripažinti ir patvirtinti. „NSF International”, įkurta JAV, yra nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuri nustato standartus ir atlieka produktų testavimus bei sertifikavimus. Turėdami NSF sertifikatą, mes užtikriname, kad „Bio-Circle” valymo priemonės atitinka aukščiausius maisto saugos reikalavimus, suteikdami ramybę tiek vartotojams, tiek inspektoriams. Patikimumas ir saugumas - tai, ko galite tikėtis iš mūsų produktų. 

   

 • Prenumeruok ir laimėk