Apie mus

  • Bio-Circle Balticum - atstovauja „Bio-Circle Surface Technology” įmonę Baltijos šalyse ir sėkmingai tęsia ir plėtoja cheminių ir biotechnologinių valymo produktų ir paviršių valymo technologijų kūrimą ir gamybą. Įmonė siūlo efektyvias priemones, kurios leidžia pakeisti agresyvią ir kenksmingą chemiją. Taip padeda taupyti kaštus, tausoja išteklius, gamtą ir sveikatą. Įmonė taip pat tiekia plovimo įrangą, konsultuoja, atlieka plovimo paslaugas pramonės objektuose, vykdo privačių prekinių ženklų projektus, išpilstymo ir sandėliavimo paslaugas, gamina ir tiekia medžio pramonei skirtus valiklius, diegia „mobilaTECT” sistemą. 

    Bio-Circle Surface Technology GmbH - tarptautinė įmonė, kurios būstinė įsikūrusi Vokietijoje, Giuterslo mieste, Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje.

    Įmonę 1985 metais įkūrė du diplomuoti inžinieriai - Ulrichas ir Manfredas Berensai, kuri nuo pat įkūrimo užsiima cheminių ir biotechnologinių valymo produktų ir paviršių valymo technologijų kūrimu, gamyba ir pardavimu.

    Bio-Circle naudoja naujausias technologijas ir siūlo platų priemonių asortimentą, kurios gali būti naudojamos visuose perdirbimo ir apdirbamosios pramonės sektoriuose bei prekyboje.

  • Prenumeruok ir laimėk