Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Paslaugos

Rinkų vystymasis reikalauja nuoseklaus į ateitį orientuotos verslo struktūros įgyvendinimo. 

Mes teikiame didelę svarbą asmeniniam aptarnavimui ir kvalifikuotiems patarimams dėl techninio naudojimo, todėl skatiname tolimesnius mūsų darbuotojų apmokymus  aukštu lygiu. Bėgant metams buvo suburta puikiai dirbanti komanda , kuri tiksliai žino, ko reikia mūsų klientams ir siekdama nuolatinės optimizacijos randa naujoviškus sprendimus įvairiam naudojimui. 

Mūsų dalyvavimas Europos ir pasaulio rinkoje leidžia mums anksti nustatyti savo klientų poreikius, todėl galime greitai ir lanksčiai reaguoti  į įvairius reikalavimus. 

Todėl mums yra labai svarbus buvimas arti savo klientų ir individualaus palaikymo teikimas. 

Naudokitės mūsų technologine patirtimi savo darbuose! 

Mes mielai padėsime jums optimizuojant savo valymo ir suvirinimo darbus nuo cheminių medžiagų valymui ir virinimui pasirinkimo iki valymo technologijos. 

Mes skiriame daug dėmesio aukštai produktų kokybei ir rentabilumui; be to, garantuojame trumpiausią pristatymo laiką. 

 

Mūsų vadybininkai ir aptarnavimas vietoje palengvina optimalią produktų integraciją į esamus procesus. Sisteminiai sprendimai yra parengiami bendradarbiaujant su jumis ir kuriant veiksmingą valymo bei suvirinimo procesą. Reguliarūs seminarai ir mokymai mūsų darbuotojams apie mūsų įrangą, valiklius ir technologijas garantuoja optimalias konsultacijas. 

Mūsų personalas pasirūpins jumis asmeniškai kompetentingai vietoje arba telefonu. 

Be to, mes siūlome visapusišką klientų aptarnavimą per karštąją telefono liniją, jei turite klausimų dėl chemijos, biotechnologijų ir technikos; taip pat teikiami patarimai dėl mūsų produktų naudojimo. 

Mūsų aptarnavimas mūsų būstinėje 

Mūsų klientams ir rinkai pritaikytą asortimentą papildo įvairiapusiškas aptarnavimas mūsų būstinėje. 

Džiaugiamės galėdami priimti jus ir pademonstruoti savo įrenginius mūsų būstinėje; kreipkitės į mus ir susitarkite dėl susitikimo. 

Be to, mes taip pat siūlome mokymus vartotojams ir produktų mokymus savo platintojams. 

Mūsų technologijų taikymo skyrius identifikuoja atitinkamą sistemą ir valiklį pagal jūsų dalių valymo reikalavimus. Mes jums siūlome galimybę atsiųsti užterštas dalis su visa būtina informacija apie jas ir jų užteršimą mūsų technologijų taikymo skyriui. 

Taip pat kviečiame atsiųsti mums valymo vonios pavyzdį iš jūsų pas mus pirkto įrenginio, kad iš patikrintume naudojamo valiklio valymo efektyvumą. Mes ištirsime valymo vonios pavyzdį ir, jei reikia, paderinsime valiklį pagal jūsų poreikius. 

Mūsų aptarnavimas vietoje 

Mes esame kompetentingas partneris efektyviam valymui ir suvirinimui; be to, mes daug dėmesio skiriame tvarumui ir OSHE. 

Savo sistemų sprendimais siekiame optimizuoti esamus procesus pas klientą ir pateikti alternatyvas. 

Mūsų vadybininkai mielai padės jums rasti jums optimalų sisteminį sprendimą ir pademonstruos mūsų aukštos kokybės produktų valymo efektyvumą. Pasirūpinsime jumis patardami ir atsakydami į klausimus apie mūsų sistemas ir produktus, o taip pat apie saugą ir taikymą. 

Be to, mes siūlome specialų aptarnavimą mūsų naujoviškiems „BIO-CIRCLE“ dalių plovimo įrenginiams. 

Šiuos dalių plovimo įrenginius galima išbandyti 4 savaites prieš perkant juos. 

Siekiant užtikrinti mūsų „BIO-CIRCLE“ dalių plovimo įrenginių funkcionalumą ir po pirkimo, juos reikia reguliariai valyti ir prižiūrėti. Todėl mes siūlome visapusišką mūsų gerai apmokytų priežiūros specialistų įrenginio aptarnavimą vietoje. Įrenginiai gali būti aptarnaujami tris kartus (SP3), keturis kartus (SP4), arba, jei naudojami labai dažnai, dešimt kartų (SP10) per metus. 

Be to, siūlome jums 8 metų įrenginių apsaugą šiems dalių plovimo įrenginiams. Tokiu būdu, veiklos kaštai išlaikomi maži ir garantuojamas reikalingų atsarginių dalių tiekimas. 

Mūsų paslaugų apžvalga 

  • Mūsų gerai apmokytos komandos kvalifikuoti patarimai ir palaikymas 
  • Klientų aptarnavimas telefonu ir konsultacijos vietoje 
  • Pagal jūsų reikalavimus priderintų sisteminių sprendimų kūrimas bendradarbiaujant 
  • Mūsų produktų ir įrenginių demonstravimas vietoje arba mūsų būstinėje 
  • Mokymai ir produktų mokymai vartotojams ir platintojams 
  • Jūsų užterštų dalių arba valymo vonių pavyzdžių analizė 
  • Speciali mūsų „BIO-CIRCLE“ dalių plovimo įrenginių techninė priežiūra (valymas, techninė priežiūra ir įrenginio apsauga) 

Bet kada kreipkitės į mus telefonu, faksu ar el. paštu, jei turite klausimų arba norėtumėte papildomos informacijos. 

Mielai padėsime jums patarimais ir palaikymu!