Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Paslaugos

Bio-Circle Balticum teikia pažangius ir tvarius pramoninių paviršių valymo sprendimus  Lietuvos ir Europos pramonės įmonėms.

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – biologiškai aktyvių valymo priemonių, saugių aplinkai, gamtai ir žmogui, kūrimas.  Vykdydami veiklą, koncentruojamės į modernius, aplinkai draugiškus ir vertę kuriančius sprendimus.

Bio-Circle veiklos kryptys:

  • Padedame užtikrinti saugią darbo aplinką Lietuvos ir Europos pramonės įmonėms.
  • Kuriame pažangias, bio skaidžias valymo priemones – alternatyvą kenksmingai chemijai.
  • Konsultuojame klientus ir padedame atrasti geriausius sprendimus.
  • Teikiame nuosavo prekės ženklo (private label) kūrimo, vystymo ir gamybos paslaugas.

Bio-Circle5e6b4d254ba8c

Produktų kūrimas (valiklių).

Bio-Circle kuriami produktai, sukurti pasitelkiant pažangias technologijas – itin efektyvūs, draugiški aplinkai ir žmogui. Mūsų kuriama bio-organinė chemija pasižymi aukštais efektyvumo rodikliais ir yra visiškai saugi naudoti. Valiklių sudėtyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos efektyviai suardo įsisenėjusius nešvarumus, nuosėdas ir dėmes, nepažeisdamos valomų paviršių ir neišskirdamos kenksmingų medžiagų į aplinką.

Sprendimai pramonei.

Mūsų teikiami paviršių valymo sprendimai – itin veiksmingi ir saugūs. Savo klientams siūlome įvairius valymo sprendimus, lengvai pritaikomus įmonės kasdieninėje veikloje. Taip pat teikiame ir nuosavo prekės ženklo vystymo paslaugas – bio-organinės chemijos valymo produktus, sukurtus pagal individualius jūsų poreikius.

Konsultacijos. 

Tinkamai parinkti produktai padės įveikti sunkiai išvalomus nešvarumus, todėl visuomet rekomenduojame kreiptis į mus profesionaliai konsultacijai – įvertinsime jūsų individualią situaciją ir padėsime rasti tinkamiausius sprendimus bei priemones.

Kitos paslaugos:

  • Kruopščiai testuojame gaminius ir vertiname jų pritaikymo galimybes.
  • Padedame efektyviai išspręsti paviršių valymo iššūkius, su kuriais susiduria mūsų klientai.
  • Konsultuojame dėl detalių priežiūros ir valymo, parenkant tinkamiausias priemones.
  • Galime atvykti ir į jūsų cechą ar gamyklą individualiai konsultacijai.
  • Teikiame nuosavo prekės ženklo (private label) kūrimo, vystymo ir gamybos paslaugas.

 

 

 

Picture1