SDG tikslų siekimas su Bio-Circle

 • „Bio-Circle” aktyviai prisideda prie JT Tvaraus Vystymosi Tikslų (SDG) įgyvendinimo, ypatingą dėmesį skiriant aplinkos apsaugai, išteklių tausojimui ir darbo sąlygų gerinimui. Naudodami „Bio-Circle” produktus ir technologijas, sumažinkite neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinkite tvarią ateitį. 
   

  Pagrindiniai „Bio-Circle” veiksniai padėsiantys siekti SDG tikslų:

  • Atsinaujinančių išteklių naudojimas

  „Bio-Circle” valikliai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius, kurie mažina anglies dioksido išmetimą. Pavyzdžiui, naudojant „Bio-Circle” produktus, kurie pakeičia tirpiklius, gali sumažinti CO2 išmetimą iki 500 kg CO2e/t, lyginant su 2000 kg CO2e/t, naudojant tirpiklius.

  • Efektyvus išteklių naudojimas ir atliekų mažinimas

  „Bio-Circle” detalių plovimo sistemos sukurtos su integruotomis cirkuliacinėmiss sistemomis, kurios leidžia pratęsti valymo priemonių tarnavimo laiką ir sumažinti atliekų kiekį. Tai padeda tausoti vandens ir energijos išteklius bei sumažinti atliekų tvarkymo išlaidas.

  • Saugi ir tvari darbo aplinka

  Vandens pagrindu pagaminti „Bio-Circle” valikliai yra be kenksmingų cheminių medžiagų, be lakiųjų organinių junginių (LOJ) arba turi sumažinta jų kiekį. Tai užtikrina saugesnes darbo sąlygas ir didesnį darbuotojų produktyvumą. Be viso to „Bio-Circle” gamina valiklius sertifikuotus NSF, kurie gali būti naudojami maisto pramonėje, užtikrinant aukščiausius saugos standartus.

  • Energijos taupymas

  „Clean Blue” ikonėle paženklinti „Bio-Circle” valikliai efektyviai veikia net žemoje temperatūroje. Tokie valikliai užtikrina aukštą valymo efektyvumą net kambario temperatūroje, taip padedant sumažinti energijos sąnaudas ir išlaidas.

  • Anglies dioksido pėdsako mažinimas

  Naudodami inovatyvias technologijas ir produktus, tokius kaip UNO AV, PROLAQ ir Bio-Circle, mes mažiname anglies dioksido pėdsaką viso produkto gyvavimo ciklo metu, nuo žaliavų tiekimo iki naudojimo ir atliekų tvarkymo.
   

 • Prenumeruok ir laimėk