PROLAQ L 500

 • PROLAQ L 500

  Kodas: A02017
  267.00  be PVM

  Valiklis vandens ir tirpiklių pagrindo dažams ir lakams valyti. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Sumažintas LOJ kiekis
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Lengvas ženklinimas
 • Valiklis PROLAQ L 500 ypač tinka vandens ir tirpiklių pagrindo dažams ir lakams nuvalyti. Dėl mažo lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekio tai tikra alternatyva nitro skiedikliui, todėl tausosite aplinką ir darbuotojų sveikatą.
  Kartu su valymo sistemomis PROLAQ Compact ar PROLAQ Auto pasiekiamas optimalus efektas, taip pat pailgėja valiklio tarnavimo laikas dėl perdirbamumo.

  PROLAQ L 500 priklauso PROLAQ L valiklių šeimai. 

  ✔️ Šalina tirpiklių ir vandens pagrindu pagamintus dažus ir lakus.
  ✔️ Valo dažų dengimo ir apdorojimo įrankius, tokius kaip dažų purškimo pistoletai, siurbliai, filtrai, vamzdeliai, trafaretai, voleliai, teptukai ir kt.
  ✔️ Darbo saugos padidėjimas dėl sumažinto LOJ kiekio → 8.4 % LOJ.
  ✔️ 5 - 10 kartų ilgesnis tarnavimo laikas → galima perdirbti.
  ✔️ Galima naudoti mechaniniu ir rankiniu būdu.
  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Saugus naudoti → nedegus.

  Valiklis pasižymi valymo efektyvumu. Dėl rinktinių aukštos kokybės sudedamųjų, jis pašalina vieno ir dviejų komponentų akrilinius ir epoksidinius lakus, melamino ir alkidinius dažus.
  Kartu su valymo sistemomis PROLAQ Compact ir / ar PROLAQ Auto įrenginiais pasiekiamas optimalus efektas, taip pat pailgėja valiklio tarnavimo laikas dėl perdirbamumo.

   

   


  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   

 • Prenumeruok ir laimėk