SURFOX-N

 • SURFOX-N

  Kodas: A00157-25
  13.90  be PVM

  Neutralizatorius.

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Sumažintas LOJ kiekis
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • SURFOX elektrolitų tirpalai veikia mineralinės rūgšties pagrindu. Norint sustabdyti elektrocheminiuose ir elektropoliravimo procesuose naudojamos rūgšties veikimą, būtina neutralizuoti su SURFOX-N. Jei rūgštis nėra visiškai neutralizuota, ji ir toliau sąveikaus su nerūdijančio plieno paviršiumi. Norint tinkamai neutralizuoti, nepakanka vien nuplauti vandeniu; rūgštis skiedžiama tik vandeniu.

  ✔️ Sukurta neutralizuoti paviršių po elektrocheminių ir elektropoliravimo procesų.
  ✔️ Saugus naudoti → nedegus, netoksiškas, nekėsdinantis, nėra ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Nepalieka likučių.

  SURFOX-N neutralizatorius sukurtas neutralizuoti paviršių po elektrocheminių ir elektropoliravimo procesų. Norint sustabdyti rūgšties veikimą, būtina neutralizuoti. Jei rūgštis nėra visiškai neutralizuota, ji ir toliau sąveikaus su nerūdijančio plieno paviršiumi. Norint tinkamai neutralizuoti, paviršių reikia apdoroti su SURFOX-N. Vien nuplauti vandeniu dažnai nepakanka. Norėdami visiškai neutralizuoti, pirmiausia pašalinkite elektrolito tirpalo perteklių su valymo šluoste arba popieriniu rankšluosčiu. Tada neutralizuokite su SURFOX-N užpurškiant ant paviršiaus ir kruopščiai nuvalant paviršių švaria šluoste. Nepašalinus nuo paviršiaus rūgšties pertekliaus, ant nerūdijančio plieno paviršiaus po neutralizavimo su SURFOX-N gali susidaryti druskos likučių.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.

    

 • Prenumeruok ir laimėk