Smoke Resin Remover

 • Smoke Resin Remover

  Kodas: A01038
  88.70  be PVM
  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Yra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Yra
 • Smoke Resin Remover yra stipriai koncentruotas valiklis, pagamintas vandens pagrindu. Jo veikimas grįstas aktyviosimis putomis, kurios gerai laikosi ant paviršių. Smoke Resin Remover pašalina suodžius, dervas, riebalus, baltymų likučius.

  Smoke Resin Remover priklauso Smoke Resin Remover valiklių šeimai.

  ✔️ Pašalina smalkių, dervos nuosėdas, lipnius riebalus, aliejus ir baltymų likučius, įsisenėjusius nešvarumus.
  ✔️ Išvalo dūmtakius, orkaites, rūkyklas ir maisto ruošimo patalpas ir t.t.
  ✔️ Stipriai koncentruotas valiklis.
  ✔️ Tinka naudoti maisto pramonėje → NSF sertifikuota.
  ✔️ Saugus naudoti → be LOJ, be fosfatų, be tirpiklių.

  Universaliai naudojamas Smoke Resin Remover valiklis pašalina net ir įsisenėjusius nešvarumus. Valiklį galima naudoti traukos spintoms ir išmetimo vamzdžiams valyti restoranų virtuvėse bei valgyklose. Veiksmingai pašalina nuosėdas nuo vėdinimo vamzdžių arba pridegusius maisto likučius nuo grotelių, kepimo formų ir picų krosnių. Valymo priemonė taip pat gali veiksmingai ištirpinti smalkių ir dervų nuosėdas rūkymo kamerose.
  Smoke Resin Remover valiklio sudėtyje nėra fosfatų ir tirpiklių. Jį galima naudoti rankiniu būdu, taip pat, ultragarso ir panardinimo voniose, detalių valymui.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk