SC 400

 • SC 400

  Kodas: A50016
  16.70  be PVM

  Didelės tirpinimo galios valiklis. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Yra LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Yra
 • Didele tirpinimo galia pasižymintis specialus valiklis SC 400, pagamintas iš natūralių citrusinių vaisių žievelių ekstraktų, pašalina itin didelius nešvarumus. Valiklis efektyviai veikia esant net ir žemai temperatūrai (kambario temperatūra iki -30 °C).
  SC 400 priklauso SC valiklių šeimai.

  ✔️ Pašalina vašką, bitumą, arbatos likučius, mineralinę ir sintetinę alyvą, organinę alyvą ir tepalus, dažus, ženklinimo dažus ir kt.
  ✔️ Valo nerūdijantį plieną, plieną, plyteles, aliuminį, spalvotąjį metalą, cinkuotus paviršius, stiklą ir kt.
  ✔️ Rankiniam naudojimui.
  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Saugus naudoti → be chlorfluorangliavandenilių (CFC), be chlorintų angliavandenilių (CHC).
  ✔️ Ilgesnis ekspozicijos laikas → lėčiau džiūsta.

  Intensyvus valiklis SC 400 pagamintas apelsinų žievelės ekstraktų pagrindu, skirtas itin efektyviam klijų likučių , bitumo, tepalų, grafičių, dervos, alyvos ir tepalų, gumos likučių pašalinimui nuo metalo, akmens, betono, marmuro, plytelių, medžio ir stiklo. Valiklis ypač tinka valyti didelius, nešvarius komercinius automobilius, įrankius, mašinų ir variklių detales. Dėl lėtesnio džiūvimo laiko pailgėja ekspozicijos laikas ir padidėja valymo efektyvumas.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk