SC 200

 • SC 200

  Kodas: A50042
  13.45  be PVM

  Itin greitai džiūstantis valiklis. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Yra LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Yra
 • Greitai džiūstantis specialus valiklis SC 200, pagamintas iš natūralių citrusinių vaisių žievelių ekstraktų, pašalina itin didelius nešvarumus. Valiklis efektyviai veikia esant net ir žemai temperatūrai (kambario temperatūra iki -30 °C).
  SC 200 priklauso SC valiklių šeimai.

  ✔️ Pašalina etikečių ir klijų likučius, grafiti, dervą, bitumą, tepalus, alyvą, gumos likučius, apvadus ir kt.
  ✔️ Valo nerūdijantį plieną, plieną, plyteles, aliuminį, spalvotąjį metalą, cinkuotus paviršius, stiklą, betoną, marmurą, medieną, akmenį ir kt.
  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Rankiniam naudojimui.
  ✔️ Greitai džiūsta.
  ✔️ Saugus naudoti → be chlorfluorangliavandenilių (CFC), be chlorintų angliavandenilių (CHC).

  SC 200 valiklis specialiai sukurtas greitam ir efektyviam valymui, pasižymintis itin greitu džiuvimu, beveik nepalieka likučių. Efektyviai pašalinami etikečių ir klijų likučiai, tepalai, grafiti, derva, alyva ir tepalai, gumos likučiai, o paviršiai paruošiami tolesniam apdirbimui. Metalai, akmuo, betonas, marmuras, plytelės, mediena ir stiklas nėra pažeidžiami valymo metu. Specialus valiklis ypač tinka spausdinamiems ar klijuojamiems paviršiams valyti. Tačiau jis taip pat gali patikimai pašalinti riebalus, nešvarumus ir alyvą nuo visų judančių mechanizmų, taip pat labiau užsispyrusius nešvarumus, tokius kaip bitumo ar dervos likučius.
  Universaliai naudojamas metalo, medienos, gumos ir spausdinimo pramonėje.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk