RWR 80 L KST Dual

 • RWR 80 L KST Dual

  Kodas: G29024

  Recirkuliacinis plovimo įrenginys.

 • RWR sistema, tai yra optimalus sprendimas vidaus cirkuliacinėms sistemoms plauti jų neišmontuojant.  RWR KST specializuojasi sudėtingų aušinimo kanalų valymo plastiko liejimo formose sprendimuose. Tai padidina aušinimo efektyvumą, sumažina broko kiekį ir leidžia pasiekti didesnį gamybos našumą. 

  ✔️ Sistema tinka plastiko liejimo įrankių aušinimo ciklų plovimui.
  ✔️ Pašalina kalkes ir rūdis iš vidaus cirkuliacinių sistemų.
  ✔️ Taupo laiką → nebūtinas plaunamos sistemos išmontavimas.
  ✔️ Įrenginys yra kompaktiškas, tylus ir labai lengvai naudojamas.
  ✔️ Dėl visiškai uždaros sistemos nėra jokių kvapų nuo valiklio ar nešvaraus vandens.

  Vamzdžių plovimo sistemos RWR KST yra aukštos specializacijos įrenginiai, skirti plastikinių liejimo formų aušinimo kanalų plovimui. Plastiko liejimo įrankiuose laikui bėgant dažnai susidaro rūdys, kalkės ir kiti nešvarumai. Užteršimo tipas priklauso nuo naudojamo aušinimo skysčio.  

  Anksčiau aušinimo efektyvumo nuostoliai buvo toleruojami tol, kol reikėdavo sudėtingai išmontuoti sistemą, kad būtų galima kruopščiai išvalyti susikaupusius nešvarumus, prieš vėl ją surenkant. Tam reikėjo ne tik didelių darbo sąnaudų, bet ir tam tikromis aplinkybėmis buvo stabdoma gamyba arba sugadinama ir (arba) sunaikinama forma. 
  Su RWR KST ši nepatogi ir daug laiko reikalaujanti priežiūra liko praeityje. Vamzdžių valymo sistema RWR KST paprasčiausiai tvirtinama prie formos su tiekimo ir grąžinimo linija. Tada sistema pumpuoja valymo priemonę per formą ir valo ją iš vidaus.

  Techniniai parametrai:

  • ½" žarnos skersmuo.
  • Naudingasis tūris 60 litrų.
  • Maitinimo įtampa: 400 V / 50 Hz.
  • Iš anksto nustatyta optimali temperatūra: 60 °C (reguliuojama nuo 30 °C iki 90 °C).

  RWR KST yra pritaikytas specifiniams plastikinių liejimo reikalavimams: slėgio oro membraninė pompa leidžia impulsiniu siurbimu itin efektyviai valyti mažus aušinimo kanalus, kuriuose yra labai mažas srautas. Tai ypač naudinga valant užsikimšusius aušinimo kanalus. 

  Skaitmeninis srauto matuoklis

  Visos sistemos yra aprūpintos skaitmeniniu srauto matuokliu. Jis matuoja srautą per komponentą ir leidžia nustatyti, ar valymas baigtas (srautas išlieka pastovus), ar dar vyksta (srautas didėja).
  Sistemos su priedu „Dual“ turi papildomą atskirą ciklą su išcentrine pompa, kuri tiksliai nustato srautą. Tai leidžia kiekvienai formai nustatyti vienodą pageidaujamą srautą. 

  Suspausto oro sistema

  Integruota suspausto oro  sistema po valymo išpūčia likusį valymo skystį atgal į talpą. Taip išvengiama valymo skysčio likučių. 

  Srauto krypties keitimas

  Jei dėl ištirpusių nešvarumų kanalas visiškai užsikemša, keičiant srauto kryptį galima užtikrinti, kad ištirpusios dalelės būtų išplautos iš formos priešinga kryptimi. Srauto kryptį galima keisti rankiniu būdu perjungiant du rutulinius vožtuvus arba automatiškai. Sistemos su automatine funkcija žymimos "Automatic" (automatinis). Automatinis srauto krypties keitimas vyksta nustatytais intervalais. 

  Integruota skalavimo grandinė apsaugai nuo korozijos 

  Norint apsaugoti įrankį nuo pakartotinės korozijos, likęs valymo skystis įrankio viduje turėtų būti neutralizuotas. Tam gali būti naudojamas praplovimo ciklas su dviem atskirais vamzdžiais korozijos apsaugos priemonei praplauti arba integruotas praplovimo ciklas. Įrenginiuose su atskirais vamzdžiais perjungimas vyksta perjungiant vamzdžius, o įrenginiuose su integruotu ciklu tiesiog perjungiamas svirtis.
  Įrenginiai su „Dual“ žymėjimu visada turi integruotą praplovimo ciklą. 

  Tinkamo valymo skysčio pasirinkimas yra ne mažiau svarbus nei tinkamos įrangos pasirinkimas procesui.

  Plastikinių liejimo formų plovimui RWR KST, tinkami šie valikliai:

  Power Cleaner KST – specialiai pritaikytas plastiko pramonės poreikiams
  Power Cleaner 150 – ženklinimo nereikalaujanti alternatyva 

 • Prenumeruok ir laimėk