Plečiamas pramonės įmonėms skirtų produktų asortimentas

 • Plečiamas pramonės įmonėms skirtų produktų asortimentas

  Atsižvelgdama į pramonės įmonių poreikius, „Bio-Circle” kuria naujas valymo priemones. „Bio-Circle” kruopščiai analizuoja nešvarumus, su kuriais susiduria pramonės sektoriaus įmonės. Tam kad pilnai patenkintų šių įmonių poreikius „Bio-Circle” kuria naujas priemones ir valymo sistemas, kurios užtikrina ne tik efektyvius rezultatus, bet ir apsaugo aplinką ir darbuotojų sveikatą.

  Turėdama nuosavą laboratoriją bei glaudžiai bendradarbiaudama su universitetais, kuria alternatyvius produktus, kurie keičia agresyvius cheminius valiklius.

  Kiekvienai nešvarumų grupei yra skirtas bent vienas „Bio-Circle” ploviklis, ar tai būtų nerūdijančio plieno valymas ir priežiūra, sunkiai įveikiamų nešvarumų šalinimas, ar universalūs plovikliai ar higienos sektoriui skirti plovikliai. Dėl įvairaus našumo ploviklių ir plovimo sistemų, ypač paprasta laikytis valymo reikalavimų amatų pramonės sektoriuje.

  Dėl didelio produktų pasirinkimo galima rasti bet kokius plovimo poreikius atitinkantį sprendimą. Jeigu norite pasikonslutuoti dėl tinkamiausio produkto, prašome kreiptis el. paštu info@bio-circle.lt     

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija