OMNI 200

 • OMNI 200

  Kodas: E50018
  12.70  be PVM

  Daugiafunkcė priemonė.

 • Veiksminga daugiafunkcė priemonė be silikono atpalaiduoja, valo, apsaugo ir sutepa su skvarbiu poveikiu. OMNI 200 sutepa judančias dalis, apsaugo nuo korozijos ir atlaisvina nešvarumus. Todėl OMNI 200 dažniausiai naudojama dirbtuvėse, techninės priežiūros darbams, statybos pramonėje ir žemės ūkyje.
  OMNI 200 priklauso OMNI priemonių šeimai.

  ✔️ Daugiafunkcė priemonė → tepimui, apsaugai ir valymui.
  ✔️ Sudaro antikorozinę plėvelę.
  ✔️ Sutepa judančias dalis.
  ✔️ Saugu naudoti → be ženklinimo pagal CLP reglamentą, be angliavandenilių tirpiklių, be LOJ, be silikono, be rūgščių, be teflono.
  ✔️ Galima naudoti kaip sausinimo (vandens šalinimo) priemonę arba pirminiam valymui.

  OMNI 200 turi nedidelį kapiliarinį efektą, leidžiantį prasiskverbti į lengvus nešvarumus, kad juos atlaisvintų. Taip pat sudaro ploną tepimo plėvelę, kuri apsaugo nuo korozijos. Priemonė tirpina riebalus, alyvą ir sutepa pačias įvairiausias dalis: nuo paprastų vyrių iki grandinių ir krumpliaračių.
  OMNI 200 apsaugo dalis nuo rūdžių, todėl tinka įrankių, mašinų, elektroninių grandinių ir variklių apsaugai ir priežiūrai.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk