Lietuvių gaminamos valymo priemonės tapo bestseleriu vakarų Europoje: ne tik valo, bet ir dezinfekuoja

 • Lietuvių gaminamos valymo priemonės tapo bestseleriu vakarų Europoje: ne tik valo, bet ir dezinfekuoja

  Pastaraisiais mėnesiais pakitusi gyvenimo realybė paskatino atkreipti dėmesį į švarią ir saugią aplinką. Daugelis puolė pirkti dezinfekavimo skysčius, tačiau valymo priemonių ekspertai perspėja – šios priemonės tinkamos naudoti tik medicinos įstaigose. Įmonių, įstaigų ir namų aplinką apsaugoti nuo virusų galima valymo priemonėmis, kurios ne tik švarina, bet ir dezinfekuoja, o svarbiausia – nekenkia žmogaus sveikatai ir gamtai.

  „Viral Cleaner” naikina virusus

  Produktas tapo bestseleriu Vakarų Europoje Daugelis įmonių šiuo metu siekia, kad jų vykdoma veikla nesustotų, ir tuo pačiu turi maksimaliai užtikrinti švarią aplinką, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo viruso. UAB „Bio Circle Balticum“ gamina linijos „Viral Cleaner“ produktus, kurie ne tik valo, bet ir gali visiškai pakeisti dezinfekcines priemones. „Nevadiname šios priemonės dezinfekciniu skysčiu, nors ir atlieka šią funkciją. Dezinfekciniai skysčiai reikalingi tik medicinos įstaigose, kur yra labai didelė rizika užsikrėsti virusu. O įmonėse, įstaigose, viešojoje erdvėje ir namuose dezinfekcinio skysčio naudojimas nėra būtinas, tai perteklinė priemonė. Visiškai pakanka valymo priemonės, kuri kartu ir dezinfekuoja. Žinoma, tokios priemonės turi būti bioskaidžios, draugiškos žmogui ir aplinkai. Mes ir siūlome tokius sprendimus, kurie leistų ir sutaupyti, ir pasiekti maksimalų efektą – palaikyti švarią, žmogui saugią aplinką“, – sako R. Notkus.

  Valikliai naikina virusus „Viral Cleaner“ valikliai pasižymi riebalus tirpdančiomis savybėmis ir ypač tinkami nešvarių paviršių valymui. Valikliai veiksmingai valo lengvai pažeidžiamus paviršius, neleisdamas daugintis mikroorganizmams ir virusams. Išorinis virusų sluoksnis yra sudarytas iš lipidinės membranos (riebalinio sluoksnio), kurį ištirpina ne tik dezinfekavimo priemonėse esantis alkoholis, bet ir „Viral Cleaner“ priemonėse esančios medžiagos – virusas tampa neaktyvus. Valikliai yra pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų, naudojant biologiškai skaidžias valymo priemones, eliminuojamas gaisro pavojus dėl pavojingų medžiagų laikymo įmonės patalpose, juos saugu naudoti ir paprasta utilizuoti. „Norint palaikyti švarią ir saugią aplinką, „Viral Cleaner“ valiklio visiškai pakanka. Spiritinį skystį reikėtų palikti tik rankoms, jeigu yra dažnas kontaktas su išorine aplinka. Kita vertus, rankas pakanka nusiplauti vandeniu ir muilu. Jei palaikysime švarią aplinką ir nepamiršime higienos taisyklių reikalavimų, tikimybė užsikrėsti virusu sumažėja minimaliai“, – pataria R. Notkus.

   

  Šaltinis: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/saugi-ir-svari-aplinka-keicia-poziuri-i-valymo-priemones-231-1316996?copied    

 • Prenumeruok ir laimėk