GS 200

 • GS 200

  Kodas: A50065
  19.62  be PVM

  Itin didelė nešvarumų tirpinimo galia. Alternatyva tirpikliams. 

 • GS 200, tai alternatyva dirginantiems tirpikliams. Valiklis pagamintas iš atsinaujinančių žaliavų, turintis labai didelę nešvarumų tirpimo galią.

  ✔️ Pašalina riebalus, antikorozinį vašką, klijų likučius, bitumą, tektilą, silikoną, hermetiką, gumą, kaučiuką ir kt.
  ✔️ Lengva naudoti→ valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Saugus naudoti → sumažintas LOJ kiekis, nedegus.
  ✔️ Aukšta pliūpsnio temperatūra (~ 100°C) užtikrina aukštą saugumą naudojimo metu
  ✔️️ Sertifikuota NSF → tinka naudoti maisto pramonėje.
  ✔️️ Tinka rankiniam naudojimui, panardinimui.
  ✔️️ Malonaus kvapo.
  ✔️️ Efektyviai veikia net šaltomis oro sąlygomis.

  Valiklis pašalina įsiskverbusius nešvarumus, įsisenėjusius riebalus, antikorozinį vašką, klijų likučius, bitumą, tektilą, silikoną, hermetikus, gumą ir t.t. Ypatingas šio valiklio pranašumas yra tas, kad dauguma sudedamųjų dalių yra pagamintos iš atsinaujinančių žaliavų, o ne iš naftos. Šioms natūralioms veikliosioms medžiagoms būdinga labai didelė nešvarumų tirpinimo galia. GS 200 valiklis, tai visavertė alternatyva LOJ turintiems ir dirginantiems tirpikliams. Užtenka net ir nedidelio valiklio kiekio, kad pašalintumėte itin didelius nešvarumus. Tiesiog užpurkškite ploną sluoksnį GS 200 ir po trumpo poveikio nuvalykite sugeriančia šluoste. Dėl savo savybių GS 200 valiklis išgaruoja lėčiau nei įprasti tirpikliai. Tai lemia ilgesnį ekspozicijos laiką, o tai reiškia aukštą efektyvumo ir ekonomiškumo lygį tuo pačiu metu.
  GS 200 lengvai ir efektyviai pašalina sunkiai įveikiamus riebalus, antikorozinį vašką, klijų likučius, bitumą, silikoną, hermetiką, kaučiuką, plastiko ar alyvos terminio skilimo produktus (alyvos išspaudą) nuo rutulinių guolių, sraigtinių guolių, ir kt.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija