FT 200

 • FT 200

  Kodas: A50057-98
  12.00  be PVM

  Greitai džiūstantis valiklis, skirtas pirminiam paviršiaus apdorojimui ir galutiniam valymui. Suteikia laikiną apsaugą nuo korozijos. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Sumažintas LOJ kiekis
  NSF sertifikatas
  Yra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • FT 200 valiklis nepalieka valiklio likučių ir puikiai tinka pirminiam paviršiaus apdorojimui ir galutiniam valymui. Valiklis paruoštas naudoti ir tinka rankiniam valymui, pavyzdžiui, riebalų šalinimui gamybos ir perdirbimo metu, įskaitant maisto pramonę, tinka kaip tirpiklių, šaltų valiklių ar nitro skiediklių pakaitalas. Pašalina vidutinio lygio alyvos ir riebalų nešvarumus, dulkes, pirštų atspaudus, įbrėžimus, šlifavimo dulkes, atskiriančias medžiagas ir klijų likučius.
  FT 200 priklauso FT valiklių šeimai.

  ✔️ Lengva naudoti → valiklis paruoštas naudojimui.
  ✔️ Šalina vidutinius alyvos ir riebalų nešvarumus, dulkes, ploną vaško sluoksnį, pirštų atspaudus, šlifavimo dulkes, atskiriančias medžiagas ir klijų likučius.
  ✔️ Valo nerūdijantį plieną, plieną, plyteles, plastiką, cinkuotus paviršius.
  ✔️ Nepalieka valiklio likučių ir dryžių.
  ✔️ Laikina apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Saugu naudoti → be ženklinimo pagal CLP reglamentą, sumažintas LOJ kiekis, be fosfatų.
  ✔️ Sertifikuota NSF → tinka naudoti maisto pramonėje.

  FT 200 sudėtyje esantys korozijos inhibitoriai suteikia laikiną apsaugą nuo korozijos. Taip pat, valiklis greičiau džiūsta lyginant su kitais vandens pagrindo valikliais.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
       

 • Prenumeruok ir laimėk