E-NOX Care

 • E-NOX Care

  Kodas: B50019
  14.60  be PVM

  Priežiūros ir apsaugos alyva. 

 • Labai rafinuota priežiūros ir apsaugos alyva nerūdijančiam plienui, aliuminiui ir spalvotiesiems metalams. Tinka naudoti ant šaltų ir šiltų paviršių.

  E-NOX Care priklauso E-NOX valiklių šeimai.

  Valiklis palieka šiek tiek žvilgančią plėvelę, kuri apsaugo nuo greito pakartotinių nešvarumų susikaupimo, nelieka pirštų antspaudų arba juos galima lengvai pašalinti skudurėliu.

  ✔️ Valo nerūdijantį plieną, aliuminį ir spalvotuosius metalus.
  ✔️ Ilgalaikė vidaus ir lauko paviršių apsauga.
  ✔️ Lengva naudoti → priemonė paruošta naudojimui.
  ✔️ Su aktyviais valomaisiais ingredientais.

  E-NOX Care gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke, siekiant apsisaugoti nuo naujų nešvarumų ar aplinkos poveikio. Labai ekonomiškas - ant paviršių palieka šiek tiek blizgančią plėvelę, kuri išstumia drėgmę. E-NOX Care priežiūros alyvą paprasta naudoti – tiesiog užpilkite ant audinio ir nuvalykite paviršių. Net dideli paviršiai yra apsaugoti - fasadai, laiptų ar balkonų turėklai, sporto ir žaidimų inventorius. Priemonė pašalina vandens žymes ar dėmes, mineralines nuosėdas, lengvas rūdis ir stabdo greitą naujų nešvarumų susikaupimą.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   

 • Prenumeruok ir laimėk