E-WELD Nozzle

 • E-WELD Nozzle

  Kodas: D40017
  27.00  be PVM

  Suvirinimo apsaugos purškiklis.

  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Yra
 • Aukštos kokybės suvirinimo apsaugos purškiklis E-WELD Nozzle iš E-WELD produktų šeimos, užtikrina keraminę apsaugą ir atsparumą temperatūrai iki 1000 °C.
  E-WELD Nozzle apsaugo antgalius, suspaudimo įtaisus MIG/MAG suvirinimo metu. Antgaliai ir srovės kontaktinis vamzdis yra patikimai apsaugoti nuo prilipusių suvirinimo siūlių purslų net esant stipriai srovei ir aukštai temperatūrai. Tai prailgina suvirinimo antgalių tarnavimo laiką.

  ✔️ Greitai džiūsta → vos per kelias sekundes.
  ✔️ Ilgo poveikio apsauga → maždaug 8 valandoms.
  ✔️ Keraminė apsauga užtikrina atsparumą temperatūrai (iki 1000 °C).
  ✔️ Nereikia tarpinio valymo.
  ✔️ Lengva naudoti → paruoštas naudojimui.
   

   

  Aukštos kokybės apsauginis purškiklis su neorganine aktyvia formule. E-WELD Nozzle prailgina suvirinimo antgalio tarnavimo laiką ir leidžia nepertraukiamai dirbti su MIG/MAG suvirinimu. Naudojant nepertraukiamą darbą, galimas iki aštuonių valandų ilgaamžiškumas. Antgalis ir srovės kontaktinis vamzdis yra patikimai apsaugoti nuo prilipusių suvirinimo siūlių purslų net esant didelei srovei ir aukštai temperatūrai.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
     

 • Prenumeruok ir laimėk