E-WELD 4

 • E-WELD 4

  Kodas: D50012
  10.80  be PVM

  Atskyrimo priemonė, apsaugo nuo suvirinimo purslų prilipimo ir porų susidarymo.  

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • E-WELD 4 yra aukščiausios kokybės atskyrimo priemonė, skirta plienui, nerūdijančiam plienui ir kitoms medžiagoms suvirinti. Užtikrinamas saugumas ir Mozės (praskiriamasis) poveikis, padedantis optimaliai atlikti suvirinimo darbus ir suvirinimo metu neleidžia susidaryti poroms.
  E-WELD 4 apsaugo nuo suvirinimo purslų prilipimo MIG/MAG suvirinimo ir lazerinio bei plazminio pjovimo metu. E-WELD 4 priklauso E-WELD produktų šeimai.

  ✔️ Optimalus suvirinimo rezultatas → suvirinimas be porų susidarymo.
  ✔️ Vėlesni procesai įmanomi be jokių problemų → be silikono, be alyvos.
  ✔️ Skirta plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimui.
  ✔️ Laikina apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Saugu naudoti → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ Lengva naudoti → priemonė paruošta naudojimui, be kvapo.
  ✔️ Pagaminta vandens pagrindu, naudojant natūralius rapsų komponentus.
  ✔️ Gali būti naudojamas ant vertikalių paviršių.

  E-WELD 4 yra vandens pagrindo apsauginis suvirinimo purškalas, pagamintas iš atsinaujinančių žaliavų. Natūralūs rapsų komponentai neleidžia suvirinimo purslams prilipti prie paviršių, tokių kaip metalas, įrankiai, prietaisai ar suvirinimo antgaliai. 

  Atskyrimo priemonė su laikina apsauga nuo korozijos, kuris gali būti naudojamas ant vertikalių paviršių. Itin paprasta suvirinti plieną ir kitas medžiagas. Priemonę taip pat galima naudoti pjaunant lazeriu arba tiesinimo stalams apsaugoti. Net ir panaudojus per daug atskyrimo priemonės, dėl Mozės (praskiriamasis) poveikio suvirinimo siūlė nebus akyta.

  Produkto sudėtyje nėra tirpiklių, mineralinės alyvos ar silikono, taigi jis nekenkia tolesniems procesams. Po suvirinimo galima cinkuoti ir dažyti be jokių problemų. Suvirinant neerzina nemalonus kvapas ar dūmai.

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija