E-WELD 3

 • E-WELD 3

  Kodas: D50008
  10.35  be PVM

  Suvirinimo atskyrimo priemonė su valymo efektu. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • E-WELD 3 apsaugo nuo suvirinimo purslų prilipimo MIG/MAG suvirinimo ir lazerinio bei plazminio pjovimo metu. Drėkina visą plotą.
  E-WELD 3 yra suvirinimo atskyrimo priemonė su valymo ir riebalų šalinimo efektu. E-WELD 3 priklauso E-WELD produktų šeimai.

  ✔️ Universalus → pašalina nešvarumus.
  ✔️ Tolimesni procesai įmanomi be jokių problemų → be silikono, be alyvos.
  ✔️ Skirta plieno ir nerūdijančio plieno suvirinimui.
  ✔️ Be kvapo. 
  ✔️ Saugu naudoti → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ Po suvirinimo galima cinkuoti ir dažyti. 
  ✔️ Laikina apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Apsaugo nuo šlako susidarymo plazminio ir lazerinio suvirinimo metu.
  ✔️ Puikiai tinka suvirinimo robotams.
  ✔️ Tinka pjovimui lazeriu → pjovimo vietoje neleidžia susidaryti nuodegoms. 

  Bekvapė vandens pagrindu pagaminta suvirinimo apsaugos priemonė su plovimo ir riebalų šalinimo savybėmis gali būti naudojamaa atliekant visus įprastus suvirinimo darbus nuo MIG/MAG suvirinimo iki pjovimo lazeriu. E-WELD 3 neleidžia suvirinimo purslams prilipti prie paviršių, tuo pat metu apsaugo apdirbamas detales, ruošinius, suvirinimo antgalius ir suvirinimo įrangą.

  Prieš suvirinant, E-WELD 3 priemone galima lengvai ir efektyviai nuvalyti tokius nešvarumus kaip: drožlės, mašininė alyva, nuo korozijos sauganti alyva ar pjovimo sistemų aušinimo skysčiai. Nuvalytą paviršių galima iš karto suvirinti.   

  Sudedamosios E-WELD 3 dalys suformuoja barjerą tarp apdirbamos detalės ir purslų bei laikinai apsaugo visas suvirinamas medžiagas nuo korozijos. Iš karto po suvirinimo metalo lakštus galima cinkuoti ar dažyti.

  Priemonė ypač tinka pjovimui lazeriu, nes lazerio pjovimo vietoje neleidžia susidaryti nuodegoms, todėl lengviau pašalinti suodžius ir nereikia dar kartą atnaujinti pjovimo briaunų.

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   
    

 • Prenumeruok ir laimėk