E-WELD 2

 • E-WELD 2

  Kodas: D50002
  9.35  be PVM

  Suvirinimo atskyrimo priemonė.

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • Storos arba plonos skardos ir daugiasluoksnių siūlių suvirinimui skirta suvirinimo atskyrimo priemonė E-WELD 2, apsaugo nuo suvirinimo purslų prilipimo MIG/MAG suvirinimo ir lazerinio bei plazminio pjovimo metu. Visą plotą apimantis drėkinimas ir gauti rezultatai kalba patys už save.
  E-WELD 2 priklauso E-WELD produktų šeimai.

  ✔️ Tolimesni procesai įmanomi be jokių problemų → be silikono, be alyvos.
  ✔️ Plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimui.
  ✔️ Laikina apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Saugu naudoti → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą, be tirpiklių.
  ✔️ Lengva naudoti → priemonė paruošta naudojimui.
  ✔️ Be kvapo.
  ✔️ Geros sukibimo savybės → plono sluoksnio užtenka atskiriamajam poveikiui sukurti.
  ✔️ Po suvirinimo galima cinkuoti ir dažyti → priemonė patvirtinta „Herning Varmforzinkning A/S“.

  E-WELD 2 yra aukštos temperatūros suvirinimui skirtas apsauginis purškalas, pagamintas iš natūralių ingredientų, neleidžiantis prilipti suvirinimo purslams. Suvirinimo atskyrimo priemonė tinka plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo darbams. E-WELD 2 ypač tinka storų lakštų ir daugiasluoksnių siūlių suvirinimui. Apsaugo net ir suvirinimo antgalius, suvirinimo priedus.

   

  Plonas metalą dengiantis sluoksnis veikia kaip barjeras tarp apdirbamos detalės ir įkaitusio metalo. Paviršius pasižymi geru sukibimu, taigi apsaugoma apdirbama detalė ir įranga. Ir sausa atskiriamoji priemonė teikia apsaugą. Suvirinimo atskiriamoji priemonė yra parengta naudoti, neženklinama kaip pavojinga ir saugo naudotoją bei tausoja aplinką.  

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   
    

 • Prenumeruok ir laimėk