Cutting Coolant Milky

 • Cutting Coolant Milky

  Kodas: C01008
  130.00  be PVM

  Pjovimo aušinimo skystis su mineraline alyva.

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Lengvas ženklinimas
 • Pjovimo aušinimo skystis Cutting Coolant Milky, kurio sudėtyje yra mineralinės alyvos, skirtas bendriesiems ir sunkiesiems metalo apdirbimo darbams su geležimi, plienu, spalvotaisiais metalais, aliuminiu ir lydiniais.

  ✔️ Stiprus aušinimo poveikis, gera apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Idealiai tinka sunkiems metalo apdirbimo darbams su geležimi, plienu, spalvotaisiais metalais, aliuminiu ir lydiniais.
  ✔️ Dermatologiškai patikrinta → saugu rankų odai.
  ✔️ Saugus naudoti → be LOJ, be boro, be amino, be nitritų, be chloro, be cinko junginių, be chlorintų parafinų.
  ✔️ Puikus suderinamumas su aliuminiu ir jo paviršiaus apdaila.
  ✔️ Mažai putoja.
  ✔️ Suderinamas su įvairiais paviršiais.
  ✔️ Taupiai naudojamas → galima maišyti su vandeniu.


  Pjovimo aušinimo skystis Cutting Coolant Milky - tai su vandeniu maišomas aušinimo skystis, pasižymintis dideliu aušinimo poveikiu, puikiomis tepimo savybėmis, gera apsauga nuo korozijos ir plačiu pritaikymo spektru (taip pat gali būti naudojamas CNC centruose). Ypač mažai putoja - net ir minkštame vandenyje. Gali būti naudojamas apdirbimo procesams su apibrėžta pjovimo briauna. Puikus tepimo poveikis padeda pagreitinti darbo procesus. Dėl savo išskirtinio suderinamumo su paviršiumi Cutting Coolant Milky yra universalus. Gerokai sumažėja lūžių rizika ir įrankių perkaitimo ar "suvirinimo" pavojus. Gaunamas ne tik puikiai apdirbtas ruošinys, bet ir prailginamas įrankių tarnavimo laikas, sumažėja darbo laikas ir sąnaudos.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija