Corrosion Protection 200

 • Corrosion Protection 200

  Kodas: A02053
  359.00  be PVM

  Universali priemonė apsauganti nuo korozijos. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Lengvas ženklinimas
 • Universali priemonė Corrosion Protection 200 gali būti naudojama rankiniu būdu, pasyvavimo ir panardinimo voniose, taip pat gali būti maišoma su visais standartiniais Bio-Circle valikliais (neutraliais ir šarminiais).

  Priemonę naudoti itin paprasta - Corrosion Protection 200 sumaišykite su vandeniu arba valymo priemone ir supilkite į sistemą.

  ✔️ Tinka plieno, ketaus komponentams.
  ✔️ Puikus medžiagų suderinamumas.
  ✔️ Apsauga nuo korozijos → galimas saugojimas (viduje) mažiausiai 2 savaites.
  ✔️ Nelimpanti apsauginė plėvelė ant paviršių ir dalių.
  ✔️ Lengviau nuplaunamas nei aliejus ir pastos.
  ✔️ Greita ir galinga → elektrolitui ir temperatūrai stabili emulsija.
  ✔️ Saugus → be LOJ, lengvas ženklinimas pagal CLP reglamentą, be nitritų, be antrinių aminų ir fosforo junginių, be flavinadenindinukleotidų (FAD), be boro.
  ✔️ Mineralinės alyvos pagrindu.

  Didelio našumo Corrosion Protection 200 žada ilgesnę plieno ir ketaus apsaugą nuo korozijos, todėl galima transportuoti sunkvežimiu ar lėktuvu. Corrosion Protection 200 sudaro stabilią emulsiją, nepriklausomai nuo naudojamos koncentracijos. Jis yra stabilus elektrolitams ir temperatūrai.

  Galima naudoti Bio-Circle detalių plovimo įrenginiuose, nuo 50 °C temperatūros ir aukšto slėgio detalių plovimo įrenginiuose. Gaminys pasižymi suderinamumu su VCI plėvelėmis ir puikiu bendru medžiagų suderinamumu, net kai naudojamas didesnėmis koncentracijomis.
  Dėl savo universalaus pritaikymo Corrosion Protection 200 priemonė yra puiki alternatyva aliejams ir pastoms.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.    

 • Prenumeruok ir laimėk