Corrosion Protection 100

 • Corrosion Protection 100

  Kodas: A00111
  21.55  be PVM

  Mažai putojanti universali priemonė, suteikianti apsaugą nuo korozijos.

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • Mažai putojanti universali apsauga nuo korozijos - Corrosion Protection 100, gali būti naudojama kartu su visais neutraliais ir šarminiais Bio-Circle valikliais, taip pat daugelyje detalių plovimo mašinų, RWR ir vonelėse. Užtenka priemonę sumaišyti su vandeniu arba valymo priemone ir supilti į plovimo įrenginį.

  ✔️ Tinka plieno, geležies, ketaus komponentams.
  ✔️  Ekonomiškas → labai našus.
  ✔️  Lengva apsauga nuo korozijos.
  ✔️  Lengvai nuplaunamas.
  ✔️  Saugus → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą, be mineralinės alyvos, be nitritų, be antrinių aminų ir fosforo junginių, be flavinadenindinukleotidų (FAD), be boro.
  ✔️ Pagamintas aminų pagrindu.   

  Priemonė Corrosion Protection 100 pilama tiesiai į valiklį, ją lengva nuplauti, o tolesni procesai, tokie kaip dažymas, įmanomi be jokių problemų. Mažai putojanti, didelio našumo apsauga nuo korozijos, skirta neutraliems ir šarminiams BIO-CIRCLE valikliams bei galima naudoti HTW, RWR ir aukšto slėgio detalių plovimo įrenginiuose. Priemonė suteikia laikiną plieno, geležies ir ketaus gaminių apsaugą nuo korozijos. Corrosion Protection 100 priemonė taip pat galima naudoti pasyvavimo ir panardinimo vonelėse kaip vandens valymo priemonė, kad būtų suteiktas trumpalaikis tarpinis metalų, pvz., plieno, geležies ir pilkojo ketaus, apsaugojimas sandėliavimui.

   

   


  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   

 • Prenumeruok ir laimėk