CLEAN BOX su stabdžiais

 • CLEAN BOX su stabdžiais

  Kodas: H00042

  Mobili valymo sistema su dangčiu, mirkymo krepšiu, vežimėliu ir stovėjimo stabdžiais.

 • CLEAN BOX valymo sistema su vežimėliu ir stovėjimo stabdžiais yra ideali dėžė mobiliam valymui, nuriebalinimui, mirkymui, pirminiam valymui ir daugeliui kitų darbų.
  Sistemą sudaro: dėžė, dangtis, panardinimo krepšys, vežimėlis, stovėjimo stabdžiai.

  ✔️ Su vežimėliu → lengvam transportavimui.
  ✔️ Su stovėjimo stabdžiais → saugiam stovėjimui.
  ✔️ Galima naudoti su rūgštiniais ir šarminiais vandens pagrindu pagamintais valymo skysčiais.
  ✔️ Mobilus, sukraunamas, užima mažai vietos.
  ✔️ Lengvas ir ekonomiškas naudojimas.

  CLEAN BOX sistemą lengva sandėliuoti neužimant daug vietos, galima dėti vieną ant kitos.
  Nešvarumams pašalinti skirtą valomąjį skystį galima naudoti kelis kartus, nes pakėlus krepšį valiklis iš perforuoto panardinimo krepšelio grįžta atgal į panardinimo dėžę. Vidiniai dėžės paviršiai yra lygūs, todėl prireikus galima greitai pakeisti valymo priemonę, o sistemą lengva valyti.
  Valymui skirta sistema CLEAN BOX pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos. Vandens pagrindu pagamintus rūgštinius ir šarminius valiklius galima naudoti jos nepažeidžiant, todėl valymo sistema yra labai universali.
  Ergonomiškos rankenos užtikrina tvirtą sukibimą, todėl dėžę galima saugiai nešti, o vežimėlio dėka lengva pastumti ar patraukti į reikiamą darbo vietą. Stovėjimo stabdukas užtikrina, kad darbo metu CLEAN BOX nejudėtų.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   

 • Prenumeruok ir laimėk