CLEAN BOX su vežimėliu

 • CLEAN BOX su vežimėliu

  Kodas: H00041

  Mobili valymo sistema su dangčiu, mirkymo krepšiu, vežimėliu.

 • CLEAN BOX valymo sistema tai idealus pasirinkimas mobiliam valymui, nuriebalinimui, dulkių šalinimui, mirkymui, pirminiam valymui ir daugeliui kitų funkcijų. Sistemą sudaro: dėžė, dangtis, panardinimo krepšys, vežimėlis.

  ✔️ Galima naudoti su rūgštiniais ir šarminiais vandens pagrindu pagamintais valymo skysčiais.
  ✔️ Mobilus, sukraunamas, užima mažai vietos.
  ✔️ Lengvas ir ekonomiškas naudojimas.
  ✔️ Su vežimėliu → lengvam transportavimui.  

  CLEAN BOX sistemą lengva sandėliuoti neužimant daug vietos, galima dėti vieną ant kitos.
  Nešvarumams pašalinti skirtą valomąjį skystį galima naudoti kelis kartus, nes pakėlus krepšį valiklis iš perforuoto panardinimo krepšelio grįžta atgal į panardinimo dėžę. Vidiniai dėžės paviršiai yra lygūs, todėl prireikus galima greitai pakeisti valymo priemonę, o sistemą lengva valyti.
  Valymui skirta sistema CLEAN BOX pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos. Vandens pagrindu pagamintus rūgštinius ir šarminius valiklius galima naudoti jos nepažeidžiant, todėl valymo sistema yra labai universali.
  Ergonomiškos rankenos užtikrina tvirtą sukibimą, todėl dėžę galima saugiai nešti, o vežimėlio dėka lengva pastumti ar patraukti į reikiamą darbo vietą.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija