CLEAN BOX MAX 2

 • CLEAN BOX MAX 2

  Kodas: G81002

  Didelių detalių plovimo sistema.

 • CLEAN BOX Max 2 - tai tvirta ir stabili valymo sistema, skirta rankiniu būdu valyti didelių gabaritų detales nuo specialių tepalų, alyvų, vaško likučių ir kt. Nešvarumus paprasta pašalinti naudojant integruotą plovimo šepetį.

  Matmenys: 2400 mm (ilgis) x 1420 mm (plotis) x 740 mm (aukštis).

  ✔️ Didelių gabaritų detalių valymui.
  ✔️ Lengvas valdymas su plovimo šepečiu ir kojiniu jungikliu.
  ✔️ Ilgesnis valymo priemonės tarnavimo laikas.
  ✔️ Efektyvus valymas kambario temperatūroje
  ✔️ Su cirkuliacine sistema.   

  CLEAN BOX Max 2 yra tvirta sistema, kurios darbinė apkrova siekia 1 000 kg. Sistema suprojektuota taip, kad būtų paprasta transportuoti naudojant krautuvą. Didelis darbinis plotas, optimalus aukštis ir integruotas plovimo šepetys sudaro sąlygas saugiai ir patogiai plauti didelių gabaritų detales išvengiant nepatogios stovėsenos, nugaros skausmų.

  Darbo platformą sudaro tvirtos ir stabilios grotelės, po kuriomis yra talpykla su plovikliu. Valymo priemonė elektriniu padavimo siurbliu tiekiama per srauto pistoletą su plovimo šepečiu. Padavimo siurblį galima patogiai įjungti ir išjungti su kojiniu jungikliu.
  Naudojant CLEAN BOX MAX 2 sistemą, ypač didelės detalės valomos efektyviai naudojant energiją ir tausojant aplinką. Sistemoje naudokite vandens pagrindu pagamintus žemos temperatūros valiklius, kurie efektyviai pašalina užterštumą kambario temperatūroje ir tinka cikliniam naudojimui.


  Techninį modulį sudaro:

  • Siurblys - 2 S 10M LTG su lygio jungikliu.
  • Nerūdijančio plieno valdymo blokas su kontroline lempute.
  • VA laikiklis valdymo dėžei.
  • ST-810 valymo antgalis.
  • 3,5 m ilgio žarna.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.   

 • Prenumeruok ir laimėk