CLEAN BOX MAX 1

 • CLEAN BOX MAX 1

  Kodas: G81001

  Didelių detalių plovimo sistema. 

 • CLEAN BOX MAX 1 naudojama lengvam ir efektyviam didelių gabaritų ar kampuotų dalių valymui. Puikiai tinka rankiniu būdu pašalinti paviršiaus užterštumą, atsiradusį dėl specialių tepalų, alyvų ar vaško likučių ir pan.

  Matmenys: 1420 mm (ilgis) x 1420 mm (plotis) x 520 mm (aukštis).

  ✔️ Didelėms dalims valyti.
  ✔️ Lengvas valdymas dėl plovimo šepečio ir kojinio jungiklio.
  ✔️ Ilgesnis valymo priemonės tarnavimo laikas.
  ✔️ Su cirkuliacine sistema.   

  CLEAN BOX Max 1 yra stabili sistema, kurios keliamoji galia - 1000 kg. Dėl dėžių dydžio galima patogiai ir saugiai valyti ypač didelių gabaritų detales. Siekiant apsaugoti įmontuotą elektroniką, naudojamos nešildomos, vandens pagrindu pagamintos valymo priemonės, kurių pH vertė yra nuo 7 iki 12. Ypač tinka CB 100 šeimos valikliai. CB 100 Blue yra pranašesnis dėl savo ilgo tarnavimo laiko.
  CLEAN BOX Max 1 yra tvirta sistema, kurios naudingoji apkrova siekia 1 000 kg. Dėl "Box" dydžio ypač gremėzdiškas detales valyti patogu ir saugu. Siekiant apsaugoti įmontuotą elektroniką, ji naudojama su nešildomais, vandens pagrindu pagamintais valymo skysčiais, kurių pH yra 7-12, kad būtų apsaugota įmontuota elektronika. Sistemoje geriausiai tinka CB 100 asortimento valikliai, ypač CB 100 Blue dėl ilgo tarnavimo laiko.
  CLEAN BOX Max 1 yra tvirta sistema, kurios darbinė apkrova siekia 1 000 kg. Dėl didelio valymui skirto ploto galima patogiai ir saugiai plauti ir valyti ypač didelių gabaritų detales. Siekiant apsaugoti įmontuotą elektroniką, naudojamos nešildomos, vandens pagrindu pagamintos valymo priemonės, kurių pH vertė yra nuo 7 iki 12.
  Valymo sistemą sudaro talpykla su plovimo priemone ir grotelinė darbo platforma, ant kurios dedamos valomos dalys.
  CLEAN BOX Max 1 sistema turi nerūdijančio plieno valdymo bloką integruotam elektriniam maitinimo siurbliui ir elektropneumatinį kojinį jungiklį. Užterštos detalės valomos tvirtu plovimo šepečiu. Šiame šepetyje yra srauto antgalis, pro kurį teka valiklis.
  "CLEAN BOX Max 1" padeda saugoti aplinką dėl recirkuliacijos sistemos, nes valymo priemonė naudojama kelis kartus.

  Techninį modulį sudaro:

  • Siurblys - 2 S 10M LTG su lygio jungikliu.
  • Nerūdijančio plieno valdymo blokas su kontroline lempute.
  • VA laikiklis valdymo dėžei.
  • ST-810 valymo antgalis.
  • 3,5 m ilgio žarna.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk