„Bio-Circle” produktų naudojimas automobilių pramonėje

  • „Bio-Circle” produktų naudojimas automobilių pramonėje

    „Bio-Circle” gaminamos priemonės skinasi kelią į automobilių gamybos pramonę. Atliekant plovimo darbus automobilių pramonės sektoriuje, „Bio-Circle“ yra jūsų patikimas tarptautinis partneris. Bio-Circle produktai keičia agresyvius valiklius į biologiškai skaidžius ir aplinkai draugiškus valiklius, kurių sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių (LOJ), neženklinti pagal CLP reglamentą.

    Alyvos nešvarumai nuo variklių, komponentų ir transmisijų paprastai valomi naudojant stabdžių valiklius. Todėl automobilių pramonės įmonėms priimant sprendimus būtina atsižvelgti ne tik į išlaidas, bet ir į aplinkos apsaugos klausimus, darbuotojų sveikatą bei, svarbiausia, į sprogimo pavojus. Mūsų patikimos dalių valymo sistemos ir valikliai pirmiausia rūpinasi saugumu, aplinkos ir darbuotojų apsauga bei išlaiko valymo proceso nuoseklumą.

    „Bio-Circle” produktai ir įrenginiai domina automobilių sporto atstovus, kuriems svarbu patikimos, efektyvios ir saugios priemonės, užtikrinančios sklandų automobilio darbą.       

  • Prenumeruok ir laimėk