„Bio-Circle” pristato inovatyvią virtuvės ortakių ir gartraukių valymo sistemą VENT

 • „Bio-Circle” pristato inovatyvią virtuvės ortakių ir gartraukių valymo sistemą VENT

  UAB „Bio Circle Balticum” pradeda inovatyvios virtuvės ortakių ir gartraukių valymo sistemos VENT plėtrą Lietuvoje.

  Kiekvienoje komercinėje virtuvėje, neatsižvelgiant į tai, kur ji yra, ar greitojo maisto restorane, ar mokykloje, ligoninėje ar prabangioje maitinimo įstaigoje, visos virtuvės turi vieną bendrą bruožą – ventiliacinėse sistemose kaupiasi riebalai, aliejai, suodžiai ir kitos apnašos. Šių apnašų kaupimasis, lemia padidėjusias išlaidas susijusias su apnašų valymu, gaisro rizika, galimu pavojumi sveikatai bei aplinkai.

  Iki šiol nebuvo idealaus sprendimo padedančio maksimaliai sumažinti gaisro riziką, užtikrinti nuolatinį virtuvės ventiliacijos sistemos valymą. Ilgus metus komercinių virtuvių gartraukių, ortakių valymas ir priežiūra reikalavo didelių išlaidų, o aptarnavimo procedūros atliekamos kartotinai ir užtruka ilgą laiką. Neretai valymo darbams naudojamos pavojingos cheminės medžiagos, kurios sukelia riziką greitesniam įrangos nusidėvėjimui. Remiantis Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (VPGT) reikalavimais, vėdinimo sistemos valymas turi būti atliekamas ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius, o su VENT sistema, Jūsų gartraukiai ir ortakiai valomi nuolat.

  VENT – tai inovatyvi ortakių ir gartraukių valymo sistema, kuri užtikrina saugumą ir sumažina poveikį aplinkai. Naudojant inovatyvias biotechnologijas, sistema VENT ortakiais ir gartraukiais rūpinasi visą parą, taip apsaugodama nuo gaisro, palaikydama švarią ir saugią virtuvės ventiliacijos sistemą.

  Daugiau informacijos apie VENT sistemą : www.vent.lt  

 • Prenumeruok ir laimėk