„Bio-Circle” palaiko „Vievis CUP”: bendradarbiavimas ir svarba bendruomenei

 • „Bio-Circle” palaiko „Vievis CUP”: bendradarbiavimas ir svarba bendruomenei

  „Bio-Circle” siekia skatinti tvarumą ir bendruomenės aktyvumą, sutiko prisidėti prie „Vievis CUP” futbolo turnyro.

  „Džiaugiamės, kad jaunų ir aktyvių žmonių idėjos pavirsta besitęsiančia ir vieningumą kuriančia sporto švente. Todėl jau trečius metus iš eilės remiame futbolo turnyrą „Vievis CUP”. „Bio-Circle”, remdama vietines iniciatyvas ir aktyvų gyvenimo būdą, tiki, kad sportas yra puikus būdas jungiantis žmones ir skatinantis aktyvų gyvenimo būdą. Didžiuojamės būdami dalimi šio turnyro dalimi bei tikime, kad bendromis pastangomis galime kurti energingą, bendruomenišką ir sveiką gyvenimo būdą puoselėjančią aplinką Lietuvos miesteliuose.” – teigė „Bio-Circle” atstovė.

  Šio bendradarbiavimo tikslas yra skatinti sveiką gyvenimo būdą ir tvarumą vietinėje bendruomenėje, pabrėžiant sporto reikšmę, socialinį sąveikavimą ir aplinkos apsaugą.


  Deividas Stankevičius, „Vievis CUP” organizatorius, apie tai kaip kaip kilo idėja rengti turnyrą:

  Kaip kilo idėja apskritai daryti tokius sporto renginius?
  Sportas, sporto renginiai lydi mane nuo pat paauglystės, kai pats savanoriavau įvairiuose sporto renginiuose ir iki šiol dirbu sporto organizacijoje. Futbolas mane lydi nuo pat vaikystės, pats žaidžiau futbolą profesionaliai, o be futbolo gyvenime (mokykla, visuomenė), buvau labai iniciatyvus, komunikabilus, tai renkantis studijų kryptį krapščiau galvą kaip šiuos dalykus sujungti SPORTAS+RENGINIAI (KOMUNIKACIJA), tai praeitais metais sėkmingai įgijau bakalauro laipsnį pramogų industrijose (sporto speacializacija).
  Prieš kelis metus labai susimąsčiau, kodėl apskritai savo indėlį/vertę į sporto industriją atiduodu kitiems miestams kur dirbu (Jonava, Vilnius), kur galiu visa tai daryti savo gimtajame krašte, kur čia galiu kelti savivaldybės vertę sporto industrijoje, tai taip ir gimė „Vievis CUP”. Turėjau gerus pavyzdžius į ką galiu lygiuotis ir dėl ko stengtis. Vievis turėjo komandą aukščiausioje salės futbolo lygoje, tačiau vietinių žaidėjų ten žaidė vos keli, tai kilo dar viena mintis auginti jaunąją vietinę futbolo kartą. Ruslanas Ščerba tikriausiai tas žmogus, kur mačiau pavyzdį kaip yra organizuojami futbolo turnyrai, buvo laikas, kai į Vievį suvažiuodavo įvairios komandos, kurios čia kaudavosi su vietinėmis komandomis. Tai tikriausiai šis žmogus padarė tą pirmą impulsą tęsti tai ir kelti vertę šio krašto.

  Koks „Vievis CUP” turnyro tikslas?
  Apskritai „Vievis CUP” yra turnyras, kuris sukviečia visus Lietuvos futbolo entuziastus į Vievio stadioną, bet tai yra ne tik apie futbolo stadioną, bet ir apie patį miestą. Noriu, kad kuo daugiau įvairesnių miestų, miestelių žmonių pažintų šį kraštą, o ne tik pravažiuotų jį ar tik pasibūtų stadione, bet ir pažintų Vievį.Aš labai noriu, kad šis projektas augtų ir vieną dieną išaugtų į kažką didelio - futbolo lygą. Tikslingai ir su meile, atsidavimu futbolui tikiu, kad galiu tai pasiekti. Noriu, kad šis projektas nesibaigtų ties ta turnyro diena, o miesto/savivaldybės žmonės futbolo ritmą jaustų visą vasarą. Tikrai žinau, kad mūsų savivaldybės valdžia mylį sportą, turim tikrai daug sporto šakų garsinančių mūsų savivaldybę, tai noriu čia kurti mūsų futbolo bendruomenę.

    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija