BIO-CIRCLE L

 • BIO-CIRCLE L

  Kodas: A02026
  125.00  be PVM

  Nuvalo plieno, nerūdijančio plieno, plastiko, dažytus ir cinkuotus paviršius. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Yra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • BIO-CIRCLE L skystis, tai inovatyvus, efektyvus, tensidinis valiklis, skirtas naudoti BIO-CIRCLE plovimo įrenginiuose.
  BIO-CIRCLE L skystis priklauso BIO-CIRCLE L valiklių šeimai.
  Naudojamas kasdieniniam nešvarumams nuo smulkių detalių valyti ir nuriebalinti dirbtuvėse, pramonėje ir automobilių remonto servisuose. Skystyje yra natūralių mikroorganizmų, kurie suardo patekusią alyvą ir taip garantuoja ilgą valiklio tarnavimo laiką.

  ✔️ Nuvalo plieno, nerūdijančio plieno, plastiko, dažytus ir cinkuotus paviršius.
  ✔️ Optimaliai pritaikytas kasdieniams nešvarumams.
  ✔️ Ilgas skysčio tarnavimo laikas.
  ✔️ Draugiškas aplinkai ir saugus → be LOJ (pagal 2010/75/ES), be tirpiklių, be ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ Sertifikuota NSF → tinka naudoti maisto pramonėje.
  ✔️ Suderinamas su alyvos separatoriumi.
  ✔️ Lengvas panaudoto skysčio šalinimas → pašalinti su kitais vandeniniais tepalų-vandens mišiniais.
  ✔️ Švelnus odai. Dermatologišai patikrintas.
  ✔️ Gaivaus kvapo.

  Naudojant BIO-CIRCLE L skystį BIO-CIRCLE detalių plovimo įrenginyje, skystyje esantys mikroorganizmai užtikrina ilgą priemonės tarnavimo laiką. Detalių plovimo įrenginys išfiltruoja didesnes nešvarumų daleles, o mikroorganizmai suardo nuplautus tepalus, alyvą.
  Skysti saugus valomų detalių paviršiui, kadangi jame esantys korozijos inhibitoriai suteikia laikiną apsauga po valymo. Priemonės sudėtyje yra tvarių žaliavų: aktyviosios paviršiaus medžiagos atrinktos remiantis atsinaujinančiomis žaliavomis. BIO-CIRCLE L skystis saugus rankų odai, patikrintas dermatologų.
  Naudojant BIO-CIRCLE L, galima visiškai atsisakyti tirpiklių. Šią valymo priemonę ne tik lengva ir saugu naudoti, bet ir sandėliuoti bei transportuoti.
  Nuvalytus paviršius galima nuplauti vandeniu nepaliekant priemonės likučių, todėl valiklis gali būti naudojamas ir maisto pramonėje (turi NSF sertifikatą).

   

   


  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk