Bio-Circle: įsipareigojimas aplinkos apsaugai ir kokybei

 • Bio-Circle: įsipareigojimas aplinkos apsaugai ir kokybei

  „Bio-Circle” vertybės, tokios kaip aplinkos apsauga, tvarumas ir kokybė, yra esminiai įmonės principai. Jau nuo 1996 m. Vokietijoje įdiegta visiškai integruota aplinkosaugos valdymo sistema, kurią reguliariai sertifikuoja „Lloyd’s Register Deutschland” GmbH pagal pasaulinį standartą DIN EN ISO 14001. Šis sertifikatas patvirtina sąmoningą išteklių, tokių kaip žaliavos, energija, vanduo ir atliekos, valdymą.

  „Savanoriškas dalyvavimas šioje aplinkosaugos valdymo sistemoje yra teisingas kelias nuolat tobulinant aplinkos apsaugą“, – sako Birgit Große, Bio-Circle vadovė Vokietijoje.

  Tvarumo koncepcija
  „Bio-Circle” tvarumo koncepcija remiasi viso produktų ir plovimo sistemų gyvavimo ciklo analize. Stebime ir analizuojame kiekvieną etapą nuo gamybos ir naudojimo iki šalinimo, siekdami užtikrinti maksimalų efektyvumą ir minimalų poveikį aplinkai.

  Plovimo sistemų ir valymo produktų kūrimas
  Kurdami savo plovimo sistemas ir produktus, „Bio-Circle” ypatingą dėmesį skiria ne tik jų našumui, bet ir draugiškumui aplinkai. Klientų naudojami valymo procesai tampa pagrindu kuriant šiuos sprendimus. Mes tobuliname esamus procesus, siekdami apsaugoti aplinką ir padidinti darbo saugumą, išlaikant efektyvumą. Mūsų valymo ir plovimo sprendimai pasižymi ypatingomis savybėmis, tokiomis kaip pavojingų medžiagų mažinimas, išteklių tausojimas, energijos taupymas ir atliekų mažinimas.

  Bio-Circle produktų išskirtinės savybės


  Nature Boost


  „Nature Boost” valikliai yra pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų ir dėl savo stiprių nešvarumų tirpinimo savybių ypač tinka riebalams, aliejams, klijams ir dažams valyti. Jie pasižymi optimaliu efektyvumu, saugo darbuotojų sveikatą ir mažina poveikį aplinkai.

  VOC-Free / VOC-Reduced


  Europos tirpiklių direktyva (1999/13/EB) siekia reikšmingai sumažinti tirpiklių naudojimą ir lakiųjų organinių junginių išmetimą į aplinką. „Bio-Circle” produktai yra kuriami taip, kad būtų be LOJ arba su sumažintu LOJ kiekiu. Vandens pagrindu pagaminti valikliai gali visiškai pakeisti tirpiklius.

  Clean Blue


  Efektyvus energijos naudojimas tampa vis svarbesnis, ypač didėjant energijos kainoms šiais ribotų išteklių laikais. „Clean Blue” valikliai leidžia taupyti energiją ir pašalinti stiprius nešvarumus jau kambario temperatūroje. Jie tinka tiek mechaniniam, tiek rankiniam naudojimui ir yra pritaikyti įvairios temperatūros sąlygoms, sumažindami vandens suvartojimą ir apsaugodami dalis nuo džiūvimo.

  Be ženklinimo pagal CLP reglamentą - „Unlabelled”


  Naudodami pažangias sistemas ir produktus be pavojingų medžiagų, mes padedame optimizuoti klientų valymo procesus, užtikrindami aukštą valymo kokybę ir sumažindami sudėtingo pavojingų medžiagų tvarkymo poreikį. Tai ne tik saugo darbuotojų sveikatą, bet ir aplinką.

  Sertifikuoti NSF


  Daugelis mūsų valiklių, skirtų maisto pramonei, yra pažymėti prestižiniu NSF (National Sanitation Foundation) ženklu, kas reiškia, kad jie tarptautiniu mastu pripažinti ir patvirtinti. „NSF International” yra nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuri nustato standartus ir atlieka produktų testavimus bei sertifikavimus. Turėdami NSF sertifikatą, mes užtikriname, kad mūsų valymo priemonės atitinka aukščiausius maisto saugos reikalavimus.

   

  „Bio-Circle” - patikimumas, saugumas ir efektyvumas jūsų valymo poreikiams. Saugokite aplinką ir sveikatą naudodami „Bio-Circle” valiklius! 

 • Prenumeruok ir laimėk