„Bio-Circle” ideologija

 • „Bio-Circle” ideologija

  „Inovacijos ir idėjos veda mus į priekį” - „Bio Circle Balticum” generalinis direktorius Modestas Steponaitis.  

  „Bio-Circle” jau daugiau nei 30 metų, kuria alternatyvias, tvarias sistemas ir produktus, daug dėmesio skiriant aplinkos apsaugai, darbuotojų sveikatos apsaugai ir saugai.

  Partnerystės teikiama sėkmė

  Visi tarptautinės „Bio-Circle” komandos nariai gali dalyvauti pažangių produktų kūrime, prisidedant prie naujųjų technologijų pažangos. Pavyzdžiui, iniciatyvūs „Bio-Circle” pardavėjai ir taikomųjų technologijų skyrius dirba kartu, kad sukurtų optimalius sprendimus, atskleistų naujas nišas, rastų ir sukurtų naujas galimybes jas užpildyti. Tyrimų ir plėtros skyrius teikia prioritetą šiai užduočiai. Be to, šis skyrius bendradarbiauja su Bylefeldo ir Paderborn universitetais, vykdant į ateitį orientuotus projektus paviršiaus chemijos, biotechnologijų ir aplinkosaugos srityse. Tokiu būdu atrandamos naujos idėjos ir sprendimų būdai klientų poreikiams bei ateities rinkos reikalavimams tenkinti.

  Nuo 2002 m. iki 2004 m. „Bio-Circle” sukūrė savo verslo procesų modelį, laikydamiesi tvarumo principų; tai padaryti padėjo „future e.V“ sukurtas „be.st“ projektas „Kooperacinė į tvarumą orientuota lyginamoji analizė“. Šie procesai buvo palyginti su kitų bendrovių procesais. „Bio-Circle” dalyvavo šiame projekte kartu su kitomis keturiomis MVĮ. Mokslinę paramą teikė Wuppertal klimato, aplinkos ir energetikos institutas. Šis novatoriškas projektas nustatė ryšį tarp griežtų tvarumo reikalavimų ir jų taikymo MVĮ.

  Per pastaruosius metus „Bio-circle” padarė milžinišką pažangą kuriant veiksmingas valymo sistemas ir alternatyvias valymo priemones.
  Pagrindinės naujovės yra recirkuliacijos sistemos, integruotos į mūsų valymo sistemas, ir mikroorganizmų panaudojimas alyvai ir tepalams suardyti natūraliu būdu, taip padidinant įrangos eksploatacijos trukmę ir sumažinant cheminių medžiagų naudojimą. Be to, „Bio-Circle” sistemas yra paprasta naudoti; jos buvo sukurtos, kad tenkintų įvairius darbo vietų reikalavimus.

  „Bio-Circle” valikliai ir suvirinimo produktai gali būti skirstomi į šias kategorijas:

  „Nature Boost“,
  be lakiųjų organininių junginių (LOJ) arba sumažinto LOJ kiekio,
  „CLEAN BLUE“,
  sumažinto „HAZMAT“ kiekio.
  NSF sertifikuotų produktų kategorijas.
  Daugelio „Bio-Circle” produktų gamyba yra pagrįsta atsinaujinančia žaliava, juose yra mažai arba visiškai nėra lakiųjų organinių junginių (LOJ), be to, jie gali padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Be to, daugelis mūsų produktų yra be ženklinimo pagal CLP reglamentą, o kai kurie net gali būti naudojami maisto pramonėje, todėl jie yra efektyvi, tačiau švelni alternatyva tirpikliams su nuosekliu efektyvumo lygiu.


  „Bio-Circle” pelnė valstybinius, regioninius (Vokietijos Šiaurės Reino-Vestfalijos federalinės žemės) ir kitų bendrijų ir iniciatyvų apdovanojimus už stiprybę ir įsipareigojimus aplinkosaugoje.

  - 2005 m. skirtas apdovanojimas „Effizienz-Preis NRW“ (Vokietijos Šiaurės Reino-Vestfalijos efektyvumo apdovanojimas) už „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvą kaip ekologiškų produktų kūrimo rezultatą.
  - 2005 m. gautas apdovanojimas „Deutscher Materialeffizienzpreis“ (Vokietijos medžiagų efektyvumo apdovanojimą) už „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvą.
  - 2006 m. „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvas pelnė „OÖ. Landespreis für Umwelt und Natur“ („Aukštutinės Austrijos valstybinis apdovanojimas už aplinką ir gamtą“) klimato apsaugos / klimato saugojimo kategorijoje, kurį skyrė „Bildungs- und Beratungseinrichtung für Natur- und Landschaftsschutz in Oberösterreich“ („Švietimo ir konsultacijų institutas aplinkos ir kraštovaizdžio apsaugai Aukštutinėje Austrijoje“).
  - 2006 m. ir 2007 m. įvertino „Initiative Mittelstand“, skyrusi apdovanojimą „Innovationspreis im Bereich Umwelttechnik“ („Apdovanojimas už inovacijas aplinkosaugos technologijų srityje“) už „BIO-CIRCLE“, „BIO-CIRCLE II“, „BIO-CIRCLE Compact“.
  - 2008 m. suteiktas „Industriepreis“ („Pramonės apdovanojimas“) už „BIO-CIRCLE Turbo“ už pažangų produktų kūrimą.

  Idėjos veda mus į priekį

  Įkvėpimą ir motyvaciją galima rasti visur: telefono skambutyje, pokalbyje su klientu, patarime ar atsitiktinėje pastaboje. Laikas niekada nestovi vietoje ir technologijos sparčiai vystosi. Kiekviena idėja gali atverti naujų kelių ir skatinti pažangą. Įmonėje nuolat optimizuojame ir plėtojame plovimo sistemas ir gaminamus produktus.
  Tai taip pat paliečia ir vidinius procesus, kurie taip pat yra optimizuojami, pvz., įdiegtas idėjų valdymas – tai padeda atrasti naujas paskatas ir sprendimus vystant naujas idėjas įvairiose srityse, pvz., atliekų prevencijos, darbuotojų saugos ir sveikatos apsaugos tobulinimo srityse. Todėl
    

 • Prenumeruok ir laimėk