„Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t” komanda pasiruošusi Aurum 1006 km lenktynėms!

  • „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t” komanda pasiruošusi Aurum 1006 km lenktynėms!

    Artėjant didžiausioms automobilių lenktynėms Baltijos šalyse - „Aurum 1006 km“ lenktynėms Palangoje, „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komanda kelia dideles ambicijas. Liepos 20-ąją dieną prasidėsiančios lenktynės žada daug azarto ir įspūdžių tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Tikimasi, kad šiemet lenktynės bus ne mažiau įtemptos ir atkaklios nei anksčiau. „Aurum 1006 km“ lenktynės yra viena didžiausių ir populiariausių automobilių sporto renginių Lietuvoje, pritraukianti tiek profesionalius, tiek mėgėjiškus lenktynininkus. Komandos dalyvavimas šiame renginyje rodo jų ambicijas ir pasiryžimą siekti pergalės​ .

    „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komanda ruošiasi „Aurum 1006 km“ lenktynėms Palangoje, siekdama dar aukštesnių rezultatų. Šiais metais komanda startuos su galingiausiu GT3 klasės „Audi R8“ automobiliu, o tokiai technikai valdyti reikalingi itin pajėgūs lenktynininkai:

    Šiais metais komandos sudėtis buvo sustiprinta naujais pilotais. Prie komandos lyderio Manto Matukaičio prisijungė vienas greičiausių Lietuvos lenktynininkų Karolis Jovaiša ir Egidijus Gražys. Karolis, kuris yra „Simuliatorių Akademijos“ treneris, yra žinomas dėl savo gebėjimų valdyti GT3 klasės automobilius ir anksčiau yra demonstravęs puikius rezultatus su senesnės kartos „Porsche GT3 Cup“​.

    Komandos tikslas – pasiekti podiumo poziciją bendroje įskaitoje. Pasirinkus tokį automobilį kaip „Audi R8 GT3“, tikimasi konkuruoti dėl aukščiausių vietų ir išlaikyti aukštą lenktynių lygį. 

  • Prenumeruok ir laimėk