„Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t”: dar vieni metai kartu

  • „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t”: dar vieni metai kartu

    „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t” komanda ir šiais metais tęsia savo sėkmingą bendradarbiavimą, dalyvaudami prestižinėse „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje. Komanda šiais metais startuos su galingu GT3 klasės „Audi R8“ automobiliu, siekdama aukštų rezultatų. Komandos sudėtyje yra žinomi lenktynininkai Mantas Matukaitis, Karolis Jovaiša ir Egidijus Gražys​.

    Per praėjusius metus „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t” komanda išsiskyrė ne tik puikiais rezultatais, bet ir profesionalumu bei ambicijomis, kurios ir toliau kelia komandos lygį autosporto arenoje. Šiemet komanda vėl siekia būti tarp lyderių, siekdama podiumo vietų ir užtikrindama aukščiausio lygio pasirodymus trasoje​.

    Jūsų dėmesiui: „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ – komanda, kurioje susilieja technologijos, aistra ir profesionalumas, kiekvieną kartą įveikiant lenktynių trasą su naujomis ambicijomis ir tikslu siekti pergalės. Jau liepos 17-20 dienomis prikaustys visus stebėti „Aurum 1006 km” lenktynių. 

    „Bio-Circle“ džiaugiasi tęsdama bendradarbiavimą su Dynami:t“ komanda, siekiant bendrų tikslų. Šis bendradarbiavimas ne tik stiprina abiejų šalių pozicijas savo srityse, bet ir parodo, kaip inovatyvūs sprendimai gali būti pritaikomi įvairiose srityse, įskaitant aukšto lygio autosportą. „Bio-Circle” įsipareigojimas kokybei padeda komandai siekti ambicingų tikslų, tuo pačiu prisidedant prie atsakingesnio požiūrio į aplinką ir technologijų pažangos.

  • Prenumeruok ir laimėk