BIO-CIRCLE HP

 • BIO-CIRCLE HP

  Kodas: G30028

  Aukšto slėgio detalių plovimo įrenginys. 

 • Aukšto slėgio detalių plovimo įrenginys BIO-CIRCLE HP veikiantis su uždarytu/atidarytu dangčiu, palengvina ir paspartina detalių plovimo procesą iki blizgančių rezultatų! Plovimo kabina sukurta taip, kad naudojant aukšto slėgio srovę nuplautumėte alyvą ir riebalus net nuo sudėtingos geometrijos detalių.

  ✔️ Plovimas rankiniu būdu.
  ✔️ Pratekantis šepetėlis, aukšto slėgio pistoletas, LED apšvietimas, ventiliatorius, valytuvas, kojinis jungiklis.
  ✔️ Įrenginys veikia su atidarytu / uždarytu dangčiu.
  ✔️ Plovimo temperatūra apie 45 °C.
  ✔️ Izoliuotas rezervuaras → apsaugo nuo šilumos praradimo.
  ✔️ Darbinis slėgis reguliuojamas nuo 8 iki 80 barų, optimalus valdymas naudojant aukšto slėgio pistoletą.
  ✔️ Darbinė apkrova iki 350 kg.
  ✔️ Integruotas deguonies tiekimas → efektyviam plovimui naudojant priemones su mikroorganizmais.
  ✔️ Rekomenduojame rinktis ploviklius su mikroorganizmais → Bio-Circle L Evo.

  "BIO-CIRCLE HP-ISI" yra ideali valymo mašina, skirta pašalinti visų rūšių užterštumą nuo stipriai užterštų sudėtingos geometrijos detalių. Valant dideliu slėgiu iki 80 barų, be vargo pašalinami net stipriausi užteršimai, tokie kaip įtrūkusios alyvos ir dervos pavidalo tepalai. Aukštas slėgis taip pat be jokių problemų prasiskverbia į sudėtingas geometrijas ir taip veiksmingai ištirpdo užterštumą. Dėl to idealiai tinka valyti, pavyzdžiui, rutulinius guolius ir pan.

  Bio-Circle HP detalių plovimo įrenginys pašalina įvairius nešvarumus net ir iš sunkiai pasiekiamų vietų ir įtrūkimų. Plaunant su aukštu slėgiu (iki 80 barų) be vargo pašalinami net stipriausi užteršimai.
  Įrenginys palaiko optimalią ploviklio temperatūrą apie 45 °C, kuri užtikrina geriausią sąnaudų ir efektyvumo santykį. Siekiant taupyti energiją, plovimo rezervuaras yra izoliuotas išvengiant šilumos nuostolių. Įrenginio viduje integruotas LED apšvietimas ir valytuvas geresniam matomumui, vėdinimui skirtas ventiliatorius.
  Bio-Circle HP patogu valdyti kojiniu jungikliu, o atsilenkiantis dangtis leidžia į įrenginį įkelti sunkias detales (iki 350 kg) naudojant keltuvą.

  Rekomenduojame Bio-Circle HP įrenginį naudoti su plovikliais: Bio-Circle L Evo, CB 100, STAR valiklių šeima, ALUSTAR valiklių šeima.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.  
    

 • Prenumeruok ir laimėk