„Bio-Circle” – futbolo turnyro „Vievis CUP” rėmėjai

 • „Bio-Circle” – futbolo turnyro „Vievis CUP” rėmėjai

  Judėjimas yra visa ko raktas į progresą, pokyčius ir net sėkmę. Todėl nenuostabu, kad Bio-Circle remia ir palaiko jaunosios kartos atstovų organizuojamus sporto renginius. Vienas tokių – Deivido Stankevičiaus organizuojamų futbolo turnyrų Vievyje.

  Š.m. liepos 1 d., Vievio futbolo manieže vyko antrasis organizuojamas futbolo turnyras „Viebis CUP", kuris pritraukė didelį būrį futbolo mėgėjų ir entuziastų iš Vievio, Trakų, Vilniaus, Rūdiškių, Pabaradės miestų.
  Antrą kartą organizuojamo „Vievis CUP” futbolo turnyro čempionų taurė niekur neišvyko - pirmąją vietą iškovojo Vievio jaunimo „Atsipūtę” komanda, kuri finale rezultatu 2:1 įveikė antrąją vietą užėmusią Vievio „Seniai” komanda.. Mažajame finale dėl 3 vietos kovojo Vilniaus FK „Euforija” ir Rūdiškių „Vėtra”, šioje kovoje jokių sunkumų neturėjo Vilniaus komanda iškovojusi trečią vietą prieš FK „Vėtra” rezultatu 4:0.

  Pirmajame organizuotame futbolo turnyre „Vievis CUP'22” čempionu taurė išvažiavo į Kauną - „HEROJAI” komanda.
  Anot turnyro organizatoriaus,
  „Vievis CUP” sporto renginys jau tampa tradicija ir tikra švente Vievio miestui, kuri vienija visus futbolo mėgėjus ir entuziastus iš visos Lietuvos.


    

 • Prenumeruok ir laimėk