„Bio Circle Balticum” išrinkta kaip išradingiausiai taupanti įmonė

 • „Bio Circle Balticum” išrinkta kaip išradingiausiai taupanti įmonė


  „Žinių radijas” organizuotame projekte „Sėkmės receptai”, įmonė „Bio Circle Balticum” išrinkta kaip išradingiausiai taupanti.
  Šiuo projektu siekta atkreipti dėmesį į įmonių naudojamus išteklių taupymo būdus, kurie gali būti ne tik kūrybingi, tvarūs, veiksmingi, bet tuo pačiu gali padėti išsigryninti pagrindinius įmonės veiklos principus.

  Ir iš tiesų, „Bio Circle Balticum” šį laimėjimą pelnė ne dėl pačioje įmonėje taikomų taupumo ir tvarumo principų, tokių kaip LED lemputės, nuo judesio užsidegančios šviesos, įdiegtas tarptautinis aplinkosaugos standartas ISO 14001, geriamo vandens stotelės, lengvai perdirbamų ar perdirbtų talpų naudojimas, skatinimas pakartotinai naudoti buteliukus, rūšiavimas, perdirbto popieriaus naudojimas ir t.t.. Tačiau dėl pagrindinės savo veiklos, kuriant ir gaminant inovatyvias ir tvarias valymo priemones ir sistemas, padeda taupyti Lietuvos pramonės įmonėms.

  • Patikimų ir saugių valiklių pagalba optimizuojamas gamyklinių įrenginių energetinių resursų sunaudojamumas, išvengiama nelaimių, broko ir gedimų dėl užsiteršusios įrangos.
  • Naudojant valiklius, kurie efektyviai veikia žemoje temperatūroje, įmonės taupo elektros energiją ir tuo pačiu pasiekia norimų rezultatų.
  • Valikliai ir plovikliai su mikroorganizmais, sudaro sąlygas naudoti juos pakartotinai ir kurkas ilgesnį laiką nei įprastus valiklius. Tai padeda sumažinti išlaidas valymo priemonėms bei tausoja gamtą ir jos išteklius.


  Anot „Bio Circle Balticum” direktoriaus pavaduotojo R. Mikšto „Mes mokome taupyti Lietuvos įmones jau turbūt dešimti metai ir šviečiame, kad taupymas yra tai, kuo tu gali pasididžiuoti, nes tai yra ne tik resursų arba pinigų sutaupymas. Tai yra ir antrinis panaudojimas, ilgesnis įrangos naudojimas, energetinių resursų, kurie susiję su CO2 išmetimu, taupymas. Tai yra ir tvarumas, ir užsisukantis didelis ratas, pradedant taupyti nuo pat pradžių.”

   

   


  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/premium/isrinkta-isradingiausiai-taupanti-imone-ja-tapo-biocheminiu-sprendimu-zinove-bio-circle-balticum.d?id=92088841

   

    

 • Prenumeruok ir laimėk