Asortimentą papildė priemonė apsauganti nuo dumblių ir samanų

  • Asortimentą papildė priemonė apsauganti nuo dumblių ir samanų

    „Bio-Circle” asortimentą papilė nauja priemonė - „Hard-Tech”. Kuomet dažnas lietus ir sniego gausa vandens lašais padengia namų fasadus, susiformavęs rūkas ir ore tvyranti drėgmė namų fasadams neleidžia greitai išdžiūti. Tuomet ant namų sienų įsiveisia dumbliai ir grybelis. Tai ne tik atrodo ne estetiškai, bet ir yra pavojinga sveikatai. Tačiau viso to galima išvengti, naudojant BIO chemiją.

    Jei namo fasadas dar nėra paveiktas drėgmės ir nesusiformavo dumbliai ar samanos, švarų namo paviršių rekomenduojame apsaugoti, išpurškiant BIO-CIRCLE gaminiu HARD-TECT. Tai vandens pagrindu sukurta apsauga poringiems, sugeriantiems paviršiams. Apsaugo betono, cemento, kalkakmenio, natūralaus akmens, sienų bei tinko paviršius nuo dumblių ir samanų. Ši BIO chemija įsigeria į paviršių ir neleidžia kauptis vandeniui, taip efektyviai slopindama dumblių ir samanų augimą.

    Jei namo fasado paviršius yra pažeistas, ant jo susiformavo dubliai ar samanos, prieš naudojant BIO chemiją reikia pašalinti esamus dumblius ir žalumynus.

  • Prenumeruok ir laimėk