Apsisaugoti nuo viruso ir naujų bangų įmanoma – pakaks prevencijos

 • Apsisaugoti nuo viruso ir naujų bangų įmanoma – pakaks prevencijos

  Prasidėjusi pandemija parodė, jog niekas nebuvo pasiruošęs tokio mąsto virusui. Kad apsisaugoti, buvo naudojamos visos priemonės, kurios tik buvo prieinamos, ilgai nesvarstant apie ilgalaikį poveikį sveikatai, dezinfekuojamiems paviršiams ar net gamtai. Tačiau gyvendami 21-ajame amžiuje, negalime ignoruoti mokslo pasiekimų ir sukurtų saugių produktų.

  Pamažu laisvėjant karantino suvaržymams ir didėjant mobilumui vis dažniau puse lūpų užsimenama, kad bet kada situacija gali kardinaliai pasikeisti ir vėl galime grįžti prie griežtų suvaržymų. Viena iš priemonių, kuri padės keisti tiek pačią epidemiologinę situaciją šalyje, tiek ir apsaugoti savo pačių sveikatą – tai prevencija.
  Prasidėjusi pandemija parodė, jog niekas nebuvo pasiruošęs tokio mąsto virusui. Kad apsisaugoti, buvo naudojamos visos priemonės, kurios tik buvo prieinamos, ilgai nesvarstant apie ilgalaikį poveikį sveikatai, dezinfekuojamiems paviršiams ar net gamtai. Tačiau gyvendami 21-ajame amžiuje, negalime ignoruoti mokslo pasiekimų ir sukurtų saugių produktų.

  Biotechnologijų įmonė „Bio Circle Balticum“, Lietuvos rinkai tiekia saugų organizmui ir aplinkai dezinfekcinį skystį. Įmonės platinamas natūralus dezinfekcinis skystis „Antisept S“ sukurtas remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, kurie įrodo, kad dezinfekciniame skystyje esanti hipochlorito rūgštis per 1 minutę sunaikina virusus, bakterijas, grybelius, sporas ir kitus mikroorganizmus, kurie gali būti atsparūs kitoms priemonėms. Tyrimų metu buvo pastebėta, kad priemonė yra itin efektyvi, nes mikroorganizmai neįgauna atsparumo hipochloritinei rūgščiai.

  Dezinfekcinio skysčio veiklioji medžiaga hipochlorito rūgštis išsiskiria iš kitų tuo, kad ji nekenksminga žmogaus sveikatai. Viso to priežastis slypi pačiame žmogaus organizme, kuris kovoje su virusais ir bakterijomis pats išskiria hipochlorito rūgštį. Todėl dezinfekuojant odą hipochlorito rūgšties turinčia priemone, ji nėra dirginama ar sausinama. Dezinfekcinis skystis yra saugus naudoti ir vaikų jautriai odai, kadangi sudėtyje nėra alkoholio, kvapiklių, dažiklių, paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir konservantų. Nereikėtų baimintis, kad išsiliejąs skystis rankinuke ar kuprinėje pradės garuoti ir skleisti pavojingas medžiagas.
  „Antisept S“ būdamas skystos konsistencijos puikiai tinka naudoti ir aplink esantiems paviršiams dezinfekuoti, ant kurių gali kauptis bei daugintis kenksmingi mikroorganizmai ir virusai. Skystį patogu užpurkšti ant stalviršių, baldų, drabužių, patalynės, žaislų, plastikinių, medinių, lakuotų ir kitokių paviršių, kurie jūsų manymu turi būti dezinfekuoti. Kadangi „Antisept S“ nepalieka kenksmingų cheminių junginių, papildomai plauti ar valyti dezinfekuotų paviršių nereikia. Taip pat nepamirštant ir pačių patalpų ar automobilių. Itin greitam patalpų ar automobilių dezinfekavimui, skystį galima pilti į šalto rūko purkštuvą, kurio dėka skystis yra išskaidomas į itin smulkias daleles, kurios nusėda ant paviršių, net ir tose vietose, kurias sunkiai pasiektumėte ranka bei tuo pačiu naikina ore esančias virusų daleles. Kadangi veikliosios medžiagos ekspozicijos laikas tėra 1 minutė, visas dezinfekcijos procesas yra labai greitas.

  Lietuvos nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC), „Bio Circle Balticum“ tiekiamam natūraliam dezinfekciniam skysčiui „Antisept S“ suteikė biocido autorizacijos liudijimą, kuris patvirtina, kad priemonė yra tinkama naudoti rankų ir paviršių dezinfekcijai bei sudėtyje nėra medžiagų, kurias reikėtų ženklinti pavojingumo ženklais, kurie reikštų, kad priemonė yra kenksminga.

  Naudojant saugias aplinkai ir žmogaus organizmui dezinfekcines priemones, yra ganėtinai paprasta atlikti prevenciją ir taip užkirsti kelią naujoms bangoms, viruso židiniams ir užsikrėtimams.   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija