Anti Seize Metallpaste

 • Anti Seize Metallpaste

  Kodas: C20002
  19.45  be PVM

  Apsauginė pasta nuo korozijos. 

 • Aukštos kokybės tepimo pasta, kuri nusėda įtrūkusiuose ir porėtuose paviršiuose, apsaugodama juos nuo korozijos, susilydimo, dilimo net ir itin aukštoje temperatūroje (iki 1200 °C / 2192 °F). Ši apsauga išlieka net esant ekstremaliam slėgiui iki 200 N/mm².


  ✔️ Priemonė nusėda įtrūkusiuose ir porėtuose slydimo paviršiuose.
  ✔️ Apsaugo nuo korozijos, susilydimo ir dilimo esant iki 1200°C / 2192°F temperatūrai.
  ✔️ Sudėtyje nėra abrazyvinių medžiagų, todėl paviršiai nebus veikiami dilimo.
  ✔️ Apsaugo nuo trinties korozijos ir varžtų, vyrių bei varžtinių jungčių užsitraukimo.

   

  Anti Seize Metallpaste sutepimo pasta pasižymi mažu trinties koeficientu ir dideliu atsparumu oksidacijai. Taip išvengiama trinties korozijos ir elektrocheminės korozijos, kai skirtingi metalai liečiasi ir mažiau taurusis metalas koroduoja. Be to, atskiros dalys apsaugomos nuo įtrūkinės korozijos, todėl sriegiai sklandžiai funkcionuoja, o atitinkami komponentai, pavyzdžiui, veržlės, geriau priglunda.

  Priemonė atspari šaltam ir karštam vandeniui, alyvai, benzinui ir daugumai rūgščių bei skysčių. Dėl specialios formulės padeda apsaugoti nuo suvirinimo purslų, sutepa ekscentrinius guolius, raižytus diskus, grandines ir antifrikcinius guolius. 
   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.

    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija