Anti Seize

 • Anti Seize

  Kodas: C25010
  14.90  be PVM

  Sutepantis ir apsaugantis tepalas. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • Anti Seize, tai aukštos kokybės tepalas, be metalų, skirtas varžtinėms jungtims, tarpinėms, sriegiams ir varžtams tepti ir apsaugoti. Balta pasta taip pat tarnauja kaip sandariklis, kompensuojantis netikslumus ir taip užtikrinantis tikslesnį sukimo momentą. Net ir aukštoje, iki 1400 °C / 2552 °F temperatūroje, ji apsaugo atskirus komponentus nuo korozijos, degimo ir užsikimšimo.

  ✔️ Atsparūs karštam ir šaltam vandeniui, alyvai, benzinui ir daugumai rūgščių bei šarmų.
  ✔️ Apsaugo nuo užsikimšimo ir degimo iki 1400 °C temperatūroje.
  ✔️ Apsaugo nuo įbrėžimų ir užsikirtimų net esant itin dideliam slėgiui iki 220 N/mm2.
  ✔️ Saugus naudoti → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą, be vario, be nikelio, be švino, be sieros, be halogeno, be silikoninės alyvos.
  ✔️ Lengva naudoti → paruoštas naudojimui.

  Dėl Anti Seize varžtai, šarnyrai, varžtų užsukimai neprirūdija, priemonė sutepa lėtai judančius guolius ties grandinėmis, guolius, riedėjimo guolius, vingiuotus varžtus. Palengvina karštų varžtų išsukimą, varžtus ir vėl galima panaudoti. Anti Seize apsaugo suvirinimo antgalius nuo suvirinimo žiežirbų ir sutepa lėtai judančius guolius, nenutrina lėtai besisukančių velenų paviršiaus.

  Anti Seize priemonė nusėda porėtuose ir įtrūkusiuose paviršiuose, taip sumažindama dalių nusidėvėjimą, dilimą. Dėl sudėtyje esančių neorganinių komponentų priemonė yra atspari daugumai rūgščių ir šarmų, taip pat, benzinui, alyvai, šaltam ir karštam vandeniui. Be to, šis aukštos kokybės tepalas yra atsparus degimui, nuplovimui ir dilimui. Anti Seize priemonė užkertamas kelią trinties korozijai, išvengiama elektrocheminės korozijos, komponentai apsaugomi nuo įtrūkimo korozijos. Užtepta pasta taip pat sukuria apsauginę plėvelę, sukeliančią sukibimą tarp komponentų. Kadangi nėra abrazyvinių sudedamųjų dalių, paviršiai nepažeidžiami.
  Aukštos temperatūros tepalas taip pat naudojama kaip sandariklis netikslumams ant plokščiųjų ištaisyti. Dėka Anti Seize priemonės galima tiksliau perduoti sukimo momentą ir palengvinti įkaitusių varžtų atsukimą, todėl juos galima naudoti pakartotinai.
  Net esant ekstremaliam slėgiui iki 220 N/mm2, komponentai apsaugomi nuo įbrėžimų ir užsikirtimų.
  Be kita ko, Anti Seize naudojama riebokšliams ir riebokšlių įvorėms, vamzdžių sraigtinėms jungtims ir slankiojantiems paviršiams, veikiamiems didelių šiluminių apkrovų.

   

   


  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt. 

 • Prenumeruok ir laimėk