Anti-Rust Oil

 • Anti-Rust Oil

  Kodas: B50013
  21.05  be PVM

  Antikorozinė alyva.

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • Aukštos kokybės antikorozinė alyva Anti-Rust Oil, užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, apsaugo įrenginių detales ir metalus apdirbimo procesų ir sandėliavimo metu nuo aplinkos poveikio - vandens,

  Priemonės apsauga išbandyta atliekant panardinimo į jūros vandenį bandymą pagal DIN 51 358.

  ✔️ Ilgalaikė apsauga nuo korozijos.
  ✔️ Išskirtinai didelė neutralizavimo geba.
  ✔️ Atliktas panardinimo į jūros vandenį bandymas (DIN 51 358).
  ✔️ Saugus naudoti → be LOJ, be ženklinimo pagal CLP reglamentą.
  ✔️ Lengva naudoti → paruoštas naudojimui.
   

  Skysta aukštos kokybės alyva nuo rūdžių Anti-Rust Oil apsaugo metalinius paviršius ir įrenginių detales prieš mechaninį apdirbimą, jo metu ir po jo, taip pat sandėliuojant pastatuose ir už jų ribų.

  Anti-Rust Oil pasižymi stipriomis drėkinamosiomis savybėmis, dėl kurių įsiskverbia į vandenį ir jį išstumia. Dėl didelio neutralizavimo gebėjimo užtikrinama ilgalaikė apsauga nuo korozijos net ir agresyvių terpių, tokių kaip rūgštys ir šarmai, aplinkoje.
  Tokiu būdu pusgaminiai ir gatavos dalys apsaugomos iki tolesnio apdirbimo, surinkimo ar transportavimo. Alyva ypač tinka sezoniškai eksploatuojamiems statybos, žemės ūkio ir miškininkystės sektoriaus įrenginiams ir automobiliams bei komunalinėms transporto priemonėms.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.
    

 • Prenumeruok ir laimėk