ALUSTAR 500

 • ALUSTAR 500

  Kodas: A02021
  255.00  be PVM

  Pašalinami net ir sunkiai nuvalomi alyvos, tepalų, pridegusių riebalų nešvarumai. 

 • ALUSTAR 500 vandens pagrindo valiklis skirtas detalių plovimo įrenginiams. Šis valiklis gali kurkas daugiau nei kiti šarminiai valikliai. Pašalinami net ir sunkiai nuvalomi alyvos, tepalų, pridegusių riebalų nešvarumai.

  ALUSTAR 500 priklauso ALUSTAR valiklių šeimai.

  ✔️ Valo komponentus, pagamintus iš įvairių metalų, tokių kaip plienas, nerūdijantis plienas, aliuminis, žalvaris, varis ir kt.
  ✔️ Plačios valymo galimybės komponentai po giluminio tempimo, dideli variklių komponentai, vežimėliai ir stabdžių sistemos, pjovimo įrankiai, štampavimo įrankiai, įrenginių elementai ir t.t.
  ✔️ Tinka panardinimui vonelėse ir ultragarsiniams valymo prietaisams.
  ✔️ Ekonomiškas → prailgina vonelės tarnavimo laiką.
  ✔️ Saugus, nekenksmingas aplinkai → be LOJ, be šarmų, neutralus pH, nedaug nuosėdų.
  ✔️ Labai geras medžiagų suderinamumas → be silikatų.

  Sudėtyje yra tvarių žaliavų: augalinės kilmės esterių ir natūralių riebalų rūgščių. Vietoje šarmo naudojamos paviršinio aktyvumo medžiagos kokosų aliejaus pagrindu ir specialūs valymo priedai. Valiklis netenka ženklinimo nuo 30% praskiedimo vandeniu.
  Valiklis puikiai tinka komponentų valymui po giluminio tempimo, trinties valymui ir aukštos kokybės alyvos ir riebalų įtrūkimams.
  Su plokšteliniu fazių separatoriumi garantuojamas ilgas tarnavimo laikas.

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.

    

 • Prenumeruok ir laimėk