ALUSTAR 100

 • ALUSTAR 100

  Kodas: A20077
  1230.00  be PVM

  Koncentruotas vandens pagrindo valiklis. Valo jautrias medžiagas, tokias kaip aliuminis ir cinkuoti paviršiai. 

  Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis
  Be LOJ
  NSF sertifikatas
  Nėra
  Ženklinimas pagal CLP reglamentą
  Nėra
 • ALUSTAR 100 labai koncentruotas vandens pagrindo valiklis, be ženklinimo pagal CLP reglamentą. Priklauso ALUSTAR valiklių šeimai

  Mašininis valiklis veikia kambario temperatūroje ir valo jautrias medžiagas, tokias kaip aliuminis ir cinkuoti paviršiai.

  Valiklis idealiai tinka naudoti karšto vandens detalių plovimo įrenginiuose ir aukšto slėgio detalių plovimo įrenginiuose.

   

  ✔️  Pašalina lengvus nešvarumus, tokius kaip riebalai ir perdirbimo alyvos.

  ✔️  Valo jautrias medžiagas, tokias kaip aliuminis, spalvotieji metalai, dažyti ir cinkuoti paviršiai, taip pat plienas, nerūdijantis plienas ir plastikas.

  ✔️  Saugus → be silikatų, fosfatų, LOJ.

  ✔️  Maišomas su vandeniu. 

   

  Demulsinanti valiklio savybė leidžia pašalinti susikaupusius aliejus ir riebalus, pavyzdžiui, naudojant plokštelinį fazių separatorių. Dėl veiksmingos sudėties ALUSTAR 100 jau gali būti naudojamas 3–5 % koncentracijomis. 

  Valiklis sukurtas kaip žemos temperatūros valiklis, todėl jį galima efektyviai naudoti kambario temperatūroje. Jo valymo galia didėja didėjant temperatūrai. Kadangi valymo priemonė neturi ženklinimo, ji ypač tinka valyti lengvus ir vidutinius nešvarumus, užtikrinant aukščiausią darbo saugos lygį. 

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 528 20400 arba el. paštu info@bio-circle.lt.  
 • Prenumeruok ir laimėk