Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Serija „Smoke Resin Remover“

Labai koncentruoti ir stiprūs valikliai iš serijos „Smoke Resin Remover“ šalina net patvariausius teršalus, pvz., dūmų dervų nuosėdas ir dervingus ir pridegusius tepalus. Augalines ir mineralines alyvas ir baltymines nuosėdas taip pat galima efektyviai pašalinti. Taip pat efektyviai valomos mašinų dalys, užterštos gamyboje likusiomis nuosėdomis ir trintį mažinančiais bei guolių tepalais. 

Vandeniniuose valikliuose nėra fosfatų ir LOJ. 

Jie pašalina net labiausiai patvarius teršalus, todėl neputojantis „Smoke Resin Remover foamless“ ir „Smoke Resin Remover DB“ daugiausia naudojami techninei priežiūrai. 

Abi valymo priemonės daugiausia naudojamos mechaniniam valymui, nes mažai putoja ir garantuojama optimali valymo temperatūra apie 60°C (140 °F). Todėl pirmiausia naudojami vieno ir kelių skyrių purškiančiuose valymo įrenginiuose („HTW“), vamzdžių ir šilumokaičių valymo įrenginiuose („RWR“) ir panardinimo ir ultragarsiniuose valymo įrenginiuose. Šie valikliai atskiesti naudojami valymo įrenginiuose, todėl jų naudojimas yra ekonomiškas. 

„Smoke Resin Remover DB“ taip pat patvirtino „Deutsche Bahn AG“; jis naudojamas traukiniams ir jų dalims valyti su pagalbinėmis sistemomis. 

„Smoke Resin Remover“ buvo sukurtas daugiausia sunkiai pašalinamiems tepalams, alyvoms ir dūmų dervoms šalinti su maistu susijusiose pramonės srityse; jį sertifikavo NSF. Todėl valiklį galima naudoti rūkyklose, maisto gamybos patalpose ir valgyklose. Pavyzdžiui, jis efektyviai valo filtrus, išėjimus, ištraukimo gaubtus ir orkaites. Valiklyje yra aktyvios putos; jis yra paruoštas naudoti purškiant ant užterštų paviršių. 

Daugiau

PRIVALUMAI

  • Labai koncentruotas, vandeninis 
  • Be fosfatų ir LOJ 
  • Skirtas mašinų dalių ir komponentų techninei priežiūrai 
  • Tinka naudoti maisto pramonėje 
  • Skirtas šalinti patvarius teršalus, pvz., dūmų dervų nuosėdas, dervingus ir pridegusius tepalus 
  • Valiklis „Smoke Resin Remover foamless“ yra skirtas mechaniniam naudojimui 
  • „Smoke Resin Remover“ su aktyviomis putomis skirtas rankiniam valymui 
PRODUKTAI
„Smoke Resin Remover“
-
„Smoke Resin Remover foamless“
-
„Smoke Resin Remover DB“
-