Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

SC Familie

Valymas ir riebalų šalinimas be likučių 

Specialieji valikliai ir riebalų šalinimo priemonės „SC 100“, „SC 300“ ir „SC 400“ yra pagaminti  natūralių apelsinų žievelių ekstraktų pagrindu, ir sukurti greitai, efektyviai ir praktiškai be likučių šalinti ypatingai patvarius teršalus ir pluteles įvairiose pramonės šakose ir amatuose. Saugiai pašalina klijų likučius, bitumą, tepalus, grafičius, dervas, alyvas, plastiškuosius tepalus, taip pat gumos likučius ir žymes nuo metalų, akmens, betono, marmuro, plytelių, medžio ir stiklo paviršių. Dėl didelio valymo efektyvumo ir vėlesnio greito džiuvimo galima netrukus vykdyti kitus apdirbimo etapus. Galima be problemų pašalinti netgi sudervėjusius tepalus. Valymo ir plovimo procese jie naudojami kaip šaltas valiklis aplinkos temperatūroje ir temperatūrai esant iki -30 °C (-22 °F). Riebalus šalinantys specialieji valikliai universaliai naudojami metalo apdirbimo, plastikų, medienos apdirbimo, gumos, spaudos ir tekstilės pramonėje, taip pat bendrai ir techninei priežiūrai. Jie taip pat greitai ir intensyviai valo alyvuotas, tepaluotas dalis, pvz., variklių ir mašinų dalis. Jie taip pat tinka dėmėms šalinti terpentine tirpstančioms natūralioms dervoms, pvz., pušų sakams ir pietinio agatmedžio dervai. 

Apelsinų žievelių ekstraktas. Natūralus apelsinų žievelių eterinis aliejus yra kruopščiai išgaunamas šaltojo spaudimo būdu. Apelsinų žievelės suspaudžiamos žemoje temperatūroje ir apdorojamos švelniomis fizinėmis-techninėmis procedūromis. Apelsinų žievelėse yra 0,3 – 0,5 % eterinio aliejaus. Eteriniai aliejai ypač tinka kaip tirpiklis ir valymo priemonė. Jie naudojami kaip tirpiklis dervoms ir alyvoms; taip pat juos galima naudoti kaip kvapiąsias medžiagas maisto ir kosmetikos pramonėje. 

Daugiau

PRIVALUMAI

  • Pagamintas natūralių apelsinų žievelių ekstraktų pagrindu 
  • Veiksmingai šalina klijų likučius, bitumą, tepalus, grafičius, dervas ir t. t. 
  • Malonaus kvapo 
  • Idealiai tinka naudoti metalo apdirbimo, plastikų, medienos apdirbimo, gumos, spaudos ir tekstilės pramonės šakose 
  • Be CHC, CFC 
  • Iš esmės nelieka likučių 
  • Galima naudoti patiems patvariausiems teršalams 
PRODUKTAI
vtm_short_desc
short_desc
Didžiausi skirtumai tarp grupės produktų
Konteinerio dydis
Konteineriai
pH vertė
LOJ kiekis (%)
Pliūpsnio temperatūra (°C)
SC 100
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
12
SC 200
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
14
SC 400
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
35